
Ford Kuga - 2.5 PHEV ST-Line | Adap. Cruise Control | Pano | Winterpack | Camera | CarPlay | Elektr. T
Algemeen
| Prijs | € 42.900 |
| Prijs excl. BTW | € 35.594 excl. BTW |
| Bouwjaar | April 2026 |
| Kilometerstand | 2.000 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KFH-39-B |
| Datum deel 1 | - |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,30 sec |
| Motorvermogen | 179 kW (243 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2488 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Agate Black |
| Gewicht | 1859 kg |
| Trekgewicht max | 2100 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 36 |
| Introductiejaar | januari 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Referentienummer: 73821889
Productienummer: 73821889
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 179 kW (243 PK)
Vermogen elektromotor(en): 179 kW (243 PK)
Vermogen brandstofmotor: 179 kW (243 PK)
Koppel: 200 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 7,3 s
Topsnelheid: 200 km/u
Geschikt voor snelladen: nee
Wielbasis: 3 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 0,9 l/100km (1 op 111,1)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 360 - € 394 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie: 24 maanden
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
- Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
- ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Interieur: Bekleding ST-Line: stof Eton in de kleur zwart met
Verwachtte leveringsdatum: 29-01-2026
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 18"
- Premium metaalkleur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Diffusor
- Glans exterieur delen
- Side-skirts
Infotainment
- Draadloze telefoonlader
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- DAB ontvanger
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur
- Stuurwiel verwarmd
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Carbonafwerking interieur
- Hemelbekleding donker
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Uitrusting
- Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Oplaadmogelijkheid
- Rondomzicht camera
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Verwarmde voorruit
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Achterbank verwarmd
- Achteruitrij assistent
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Buitenspiegels met verlichting
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detectie
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Extra getint glas
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless entry
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- Kruisend verkeer detectie
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersairbag
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Sportonderstel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Vervolgbotsing preventie
- Zij airbag(s) voor
Overige
- Driver Assistance Pack
- Winter pack
= Bijzonderheden =
Bij Broekhuis Veenendaal hebben wij voor u een ruime keuze aan occasions! Let wel op: voor een deel van onze auto’s maken wij gebruik van een opslaglocatie.
Om te zorgen dat de auto van uw keuze klaarstaat voor bezichtiging vragen wij u om vooraf een afspraak te maken.
Zo kunnen wij de gewenste auto tijdig voor u klaarzetten en bent u er zeker van dat de auto nog beschikbaar is.
Een afspraak maken is eenvoudig. U kunt dit doen door te bellen naar 0318-727157 of via ons online formulier.
Wij kijken ernaar uit om u te verwelkomen en helpen u graag bij het vinden van de perfecte occasion!
De getoonde vraagprijs is inclusief ons Basis Service pakket. Wilt u meer zekerheid en garantie dan adviseren wij het aanvullende Broekhuis afleverpakket van € 995, deze omvat naast 12 maanden garantie, minimaal 1 jaar APK keuring, 24/7 Pechhulp, halve tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema, poetsen / reinigen in- en exterieur, lampenset, gevarendriehoek en uiteraard strenge algemene controle volgens Broekhuis voorschriften. Bel voor meer informatie.
Hoeveel kost een Ford Kuga verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.







































































