
Ford Mondeo Wagon - 1.6-16V Titanium / MULTIEMEDIA-NAVI / RIJDT SCHAKELT GOED
Algemeen
| Prijs | € 3.949 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 222.565 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 10 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 68-XS-NR |
| Datum deel 1 | 20-09-2007 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,60 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1355 kg |
| Trekgewicht max | 900 kg |
| Trekgewicht onger. | 685 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | maart 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 12,6 s
Topsnelheid: 190 km/u
GVW: 2.050 kg
Wielbasis: 285 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 177 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik in de stad: 10,3 l/100km (1 op 9,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Audio-navigatie full map
- Audio-navigatiesysteem
- Autotelefoonvoorbereiding
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
= Bijzonderheden =
Go Further, is de filosofie van Ford. Een vooruitstrevend motto dat ook bij dit model tot z'n recht komt. De aandrijving van deze Ford wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde versnellingsbak. De sportstoelen geven het interieur van deze Mondeo Wagon een super strakke en sportieve uitstraling.
U weet altijd waar u moet zijn, dankzij het navigatiesysteem. Natuurlijk is er ook automatische airconditioning aanwezig. Parkeersensoren zijn een waardevolle toevoeging aan deze auto. De sensoren waarschuwen tijdens het parkeren en voorkomen schade aan de auto. Zuinig zoeven, dat kan deze auto dankzij de aanwezige cruise control. De uitrusting van deze Ford is met automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook behoorlijk compleet.
Natuurlijk kunt u de kwaliteiten van deze auto pas echt beoordelen na een proefrit. Neem nu contact met ons op, dan zetten wij hem voor u klaar.
NecoCars
Kapitein Grandstraat 25
5015 BA Tilburg
Tel: 0031 61313 1408
Email: Info@necocars.nl
Wij bieden leuke occasions voor scherpe prijzen en altijd wisselend voorraad.
Auto die u bij ons koopt wordt gratis overgeschreven en u krijgt u tenaamstelling mee!
Hoeveel kost een Ford Mondeo Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















![Ford Mondeo Wagon - 1.8-16V Platinum [Leder | StoelVW | Volledig OH | Trekhaak | Cruise | PDC]](https://cdn.autowereld.nl/I761804127/240x180/ford-mondeo-wagon-1-8-16v-platinum-leder-stoelvw-volledig-oh-trekhaak-cruise-pdc.jpg)







































