
Ford Mondeo Wagon - 1.6 EcoBoost Platinum
Algemeen
| Prijs | € 8.900 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 201.794 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 27 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 4-SHJ-24 |
| Datum deel 1 | 04-10-2013 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,60 sec |
| Motorvermogen | 118 kW (160 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1401 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | april 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Ford Mondeo – Goed onderhouden & comfortabele rijervaring €317 p/m
Ford Mondeo Wagon 1.6 EcoBoost Platinum
- Kenteken: 4-SHJ-24
- Merk: Ford
- Model: Mondeo Wagon
- APK tot: 27-03-2027
- Tellerstand: 201794 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2013
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Bekleding: Velours
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1596 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: JTBB
- Vermogen: 118 kW / 161pk
- Ledig gewicht: 1401 kg
- Max. trekgewicht: 1600 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.4 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 226 - 247 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Pakket: Advanced Technology Pack
- Cruise control adaptief
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detectie
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Vermoeidheids herkenning
Pakket: Comfort Seat Pack
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Elektrisch schuif-/kanteldak
- Glazen schuifdak
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Verwarmde voorruit
- Warmtewerende voorruit
- Zonnescherm zijruiten
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio CD speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Airco
- Airco automatisch
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrische ramen voor en achter
- Kunstlederen/microvezel bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Sportstoelen
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Ford Mondeo – Goed onderhouden & comfortabele rijervaring
Deze Ford Mondeo is een goed onderhouden en betrouwbare auto in uitstekende staat. De auto rijdt perfect en biedt een zeer soepele en comfortabele rijervaring. Een perfecte keuze voor iedereen die op zoek is naar een betrouwbare auto die direct rijklaar is en geen mankementen heeft.
Beschikbaar via financial lease vanaf €317 per maand.
K3 Automotive
Schootsvel 1
1671 NW Medemblik
+31614382259
k3motors1@gmail.com
k3motors.com/
Hoeveel kost een Ford Mondeo Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































