
Ford Mondeo Wagon - 1.8-16V Trend | 1st eigenaar | lange apk | trekhaak | airco
Algemeen
| Prijs | € 1.799 |
| Bouwjaar | 2004 |
| Kilometerstand | 183.499 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 02 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 49-NS-HP |
| Datum deel 1 | 30-01-2004 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,20 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1334 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 715 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | mei 2003 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 11,2 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.065 kg
Afmetingen (LxBxH): 473 x 181 x 146 cm
Wielbasis: 275 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 186 g/km
Emissieklasse: Euro 3
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik in de stad: 11,1 l/100km (1 op 9,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Easy Sound System 5000
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lendesteunen (verstelbaar)
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
Hier staat een zeer goed rijdende ford Mondeo afkomstig van de 1ste eigenaar ziet er van binnen nog zeer netjes uit voorzien van een trekhaak, cruise control, clima control, gewoon de juiste opties
minpunt de auto heeft te lang in de zon gestaan waardoor het dak niet zo mooi meer is
Welkom bij Autohuis Oosterwolde
Als er in de advertentie staat nieuwe APK, of iets vergelijkbaars, betekent dit niet altijd dat de APK op dat moment al aanwezig is op de auto. Wij streven naar een aflevertijd van slechts 3 werkdagen.
Eventuele APK afkeurpunten kunnen nog aanwezig zijn voor de aankoop.
Wanneer in de advertentie staat dat de auto afgeleverd wordt met een nieuwe APK zitten alle kosten hiervoor in de geadverteerde prijs. U komt dus niet voor verrassingen in de vorm van onverwachte extra kosten bij aflevering te staan.
Ook kan het zo zijn dat een auto bij het APK keurstation staat. Daarom is het altijd goed even te bellen voordat u langs komt.
Openingstijden
maandag: 09:00 - 18:00
dinsdag: 09:00 - 18:00
woensdag: 09:00 - 18:00
donderdag: 09:00 - 18:00
vrijdag: 09:00 - 18:00
zaterdag: 09:30 - 15:00
buiten deze tijden is het op afspraak ook mogelijk de auto te bezichtigen
Alle inruil is welkom, wij proberen u altijd een eerlijke prijs te geven. Onthoud wel dat wij marge moeten maken en dus niet vraagprijzen van marktplaats kunnen geven, enkel handelsprijzen.
Adres:
't Oost 46
8431LK Oosterwolde
info@autohuisoosterwolde.nl
U bent van harte welkom voor een bezichtiging en proefrit
De koffie staat voor u klaar
Tot ziens bij Autohuis Oosterwolde
Hoeveel kost een Ford Mondeo Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






















