
Ford Mondeo Wagon - 1.8-16V Ambiente
Algemeen
| Prijs | € 950 |
| Bouwjaar | December 2003 |
| Kilometerstand | 188.075 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 24 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 73-NL-ZK |
| Datum deel 1 | 08-12-2003 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,20 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1331 kg |
| Trekgewicht max | 1450 kg |
| Trekgewicht onger. | 715 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | februari 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Dakrails
Extra informatie
Auto rijdt en schakelt goed en is voorzien van een werkende airconditioning.
APK geldig tot januari 2027, dus nog lange tijd APK voor een scherpe prijs.
- Kenteken: 73-NL-ZK
- Merk: Ford
- Model: Mondeo Wagon
- APK tot: 24-01-2027
- Tellerstand: 188075 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2003
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: blauw
- Motorinhoud: 1798 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: CHBB
- Vermogen: 92 kW / 125pk
- Ledig gewicht: 1331 kg
- Max. trekgewicht: 1450 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 8 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Boordcomputer
Exterieur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
Infotainment
- Easy Sound System 5000
Interieur
- Airco
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Stuur verstelbaar
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Let op: bovenstaande opties zijn automatisch toegevoegd en kunnen dus afwijken, kom de auto bekijken in onze showroom en controleer de opties die uw aankoop kunnen beinvloeden. De getoonde foto's maken tevens deel uit van de omschrijving.
Autoservice Vianen
De Limiet 22C
4131 NR Vianen
0642762428
** op al onze overeenkomsten zijn ONZE algemene voorwaarden van toepassing, deze zijn op te vragen in onze vestiging en staan vermeld op onze website.
Hoeveel kost een Ford Mondeo Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























































