
Ford Mondeo Wagon - 2.0 HEV 187pk Titanium AUTOMAAT NAVI LED CAMERA WINTERPACK
Algemeen
| Prijs | € 21.445 |
| Prijs excl. BTW | € 18.054 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 102.237 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | JJG-80-H |
| Datum deel 1 | 27-04-2022 |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,40 sec |
| Motorvermogen | 138 kW (188 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Agate Black Metallic |
| Gewicht | 1643 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | oktober 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Skiluik
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2022
Referentienummer: 2717882
Maten
Afmetingen (LxBxH): 486 x 185 x 150 cm
Interieur
Interieurkleur: grijs
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 130 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Comfort afleverpakket personenwagens 12 maanden:
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
Overige informatie
Interieur: Donker grijs
= Aanvullende opties en accessoires =
- 4-weg verstelbare bestuurders- en passagiersstoel
- 8 inch Touch&Swipe screen
- 17 inch lichtmetalen 10X2-spaaks Luster / Nickel velgen met 215/55 R17 BSW lage rolweerstande banden
- 43 ah Hybrid-batterij (high voltage Lithium Ion Technology)
- 140kw/187pk Hybride aandrijflijn
- Achteruitrijcamera + Adaptieve Cruise Control
- Active Noise Control
- Airbag passagier uitschakelbaar
- Automatische versnellingsbak eCVT
- Automatisch inschakelende dimlichten
- Bagageafdekhoes
- Blazer Blue
- Bluetooth carkit
- Bumpers (onderste deel) in carrosseriekleur
- Centraal openen en sluiten functie van portierramen vóór en achter (Global Closing)
- Chromen sierlijst portierramen rondom en grille
- Cruise control inclusief ASLD (instelbare snelheidsbegrenzer)
- Curtain-airbags
- Dakrails satin silver
- Dode hoek detectie
- Dual Zone automatisch airconditioning (links en rechts apart instelbaar)
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch bedienbare portierramen rondom (incl. ''one touch up/down'' functie)
- Elektrische ramen Achter
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- Elektrisch verstel- en verwarmbare buitenspiegels met geïntegreerde richtingaanwijzers
- Ford EasyFuel
- Ford Keyless Entry incl. FordPower Startbutton
- FordPass Connect modem
- Geavanceerde parkeerassistent -incl. Park-out assist en parkeersensoren voor en achter
- Grootlicht assistent
- Guide me Home verlichting
- Hill Start Assist
- Hoogglans zwarte afwerking grille met chromen omlijsting
- In delen neerklapbare achterbank
- Inschakelbare passagiersairbag
- Instaplijsten vóór van geborsteld roestvrijstaal
- ISO-fix
- ISOfix bevestigingspunten
- Knieairbag
- Lane Keeping Aid
- LED achterlichten
- LED bagageruimte verlichting
- Led dagrijverlichting
- LED dagrijverlichting en LED achterlichten
- Led verlichting
- Led verlichting achter
- Licht- en regensensor
- Lichtsensor
- Middenarmsteun
- Multi Colour Ambient lighting
- My Key - programmeerbare tweede sleutel
- Parkeercamera achter
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor & achter
- Pollenfilter
- Quickclear, elektrisch verwarmbare voorruit en ruitensproeiers
- Radio/CD-speler met 8 speakers
- Ruimtebesparend reservewiel
- Schakelpeddels aan het stuurwiel
- Sportstoelen voor
- Stoelverwarming 2de zitrij
- SYNC3: geavanceerd Bluetooth en Voice control systeem (incl. AppLink, Apple Car Play en Android Auto)
- Verkeersbordherkenning
- Verwarmbaar stuurwiel
- Verwarmde voorruit
= Bijzonderheden =
Stap in en ervaar hoe comfortabel en ontspannen rijden kan zijn met deze Ford Mondeo Wagon 2.0 HEV Titanium. De soepele automaat en de krachtige, stille hybride aandrijving van 187 pk maken elke rit moeiteloos, of u nu onderweg bent naar het werk of op vakantie gaat. Binnenin geniet u van rust en luxe, met prettige ondersteuning, slimme navigatie en heldere LED-verlichting. Het winterpakket zorgt voor extra comfort op koude dagen, terwijl de achteruitrijcamera en elektrische achterklep het dagelijks gebruik verrassend gemakkelijk maken. Een ruime, fijne reisauto die vertrouwen geeft. U bent van harte welkom om hem zelf te komen ervaren tijdens een proefrit.
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Ford Mondeo Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























