
Ford Mondeo - 2.0-16V Limited/ Trekhaak/ 17'' LMV/ Media-Scherm/ Navi/ Clima/ Cruise/ Elek. pakket/ Blue
Algemeen
| Prijs | € 2.450 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 183.097 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 06 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 29-KNK-4 |
| Datum deel 1 | 08-01-2010 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 107 kW (145 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1377 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 700 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | augustus 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: aug. 2009 - sep. 2010
Modelcode: CD345
Technische informatie
Koppel: 185 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 70 liter
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.090 kg
Afmetingen (LxBxH): 480 x 189 x 150 cm
Wielbasis: 285 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 189 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,9 l/100km (1 op 12,7)
Brandstofverbruik in de stad: 11,2 l/100km (1 op 8,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6 l/100km (1 op 16,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Vakgarage Terpstra De Hemmen 17 9206AG DRACHTEN, NL 0512-524811 http://www.vakgarageterpstra.nl verkoop@vakgarageterpstra.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Lichtmetalen velgen 16"
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Elektrische ramen voor en achter
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
= Bijzonderheden =
Kilometer na kilometer, bocht na bocht levert deze Ford Mondeo de beste rijprestaties. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. De sportstoelen houden u en uw bijrijder goed op z'n plek tijdens het accelereren en bij het nemen van scherpe bochten.
De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Met het full map navigatiesysteem kiest u de snelste route naar uw eindbestemming. Nooit meer te warm of te koud. De automatische airconditioning zorgt altijd voor de temperatuur die u kiest. Voor het ware fingerspitzengefühl zorgt de audiobediening op het stuur. Ervaar het comfort van inparkeren met parkeersensoren. Deze auto laat zich moeiteloos in elk parkeervak manoeuvreren. Deze Ford is voorzien van regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
De kilometerstand van deze auto klopt, blijkt uit het meegeleverde tellerrapport van Nationale Autopas. Een proefrit levert het overtuigende bewijs. Bel nu!
Heeft deze occasion uw interesse gewekt? vraag naar de mogelijkheden om deze auto te komen bekijken! (0512-524811)
Buiten openingstijden zijn wij telefonisch bereikbaar op 06 53 20 95 76
Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Controleer goed wat voor u van belang is!
Hoeveel kost een Ford Mondeo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























