
Ford Mustang Mach-E - 73kWh 269pk RWD Automaat, Technology Pack+
Algemeen
| Prijs | € 34.995 |
| Bouwjaar | Maart 2024 |
| Kilometerstand | 19.192 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 07 maart 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KHP-52-H |
| Datum deel 1 | 07-03-2024 (import) |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,30 sec |
| Motorvermogen | 198 kW (269 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 2079 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | augustus 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Oude Haarlemmerweg 77A
1901ND Castricum
0251-650650
www.martijnkooijman.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Constructiejaar: 2024-03
Modeljaar: 2020
Prestaties
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.605 kg
Afmetingen (LxBxH): 471 x 188 x 162 cm
Wielbasis: 298 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Z
Historie
RDW Tellerrapport: https://voertuigrapportdownloaden.rdw.nl/kenteken/KHP52H
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 289 - € 317 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Gratis BOVAG garantie 12 maanden (zonder meerprijs): Afleveringsinspectie en minimaal 6 maanden geldige apk.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
- KOOIJMAN All Inclusive deal (€ 595): Uw auto perfect klaargemaakt, zonder verrassingen achteraf. Onderhoudsbeurt volgens schema inclusief pechhulp in heel Europa en minimaal 1 jaar apk. Alle bijkomende reparaties en adviespunten zijn in dit pakket inbegrepen. Als de distributie binnen 1 jaar vervangen moet worden dan vervangen wij deze.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG Afleverbeurt
= Aanvullende opties en accessoires =
Alarm
- Alarm systeem (niet scm goedgekeurd)
Audio, tv en 12v access
- Audiosysteem met 6 speakers
- E-call functionalitiet
- FordPass Connect - Embedded Modem 5
- Laadruimte met verlichting en 12V aansluiting
- Oplaadkabel voor openbare laadpunten
Communicatie / navigatie
- Draadloos opladen mobiele telefoon
- Navigatiesysteem met 8inch touchscreen, SYNC 4 Bluetooth®/Voice Control, DAB+Navigatiesysteem met 8inch touchscreen, SYNC 4 Bluetooth/Voice Control, DAB+
Gordels en airbags
- Airbags: Voor bestuurder en voorste passagier en knieairbag voor bestuurder
Instrumenten
- 10,2 inch digitaal instrumentenpaneel
- Middenconsole met armsteun, bekerhouders en USB aansluitingen (1x type A en 1x type C)
- Vermoeidheidsherkenning
Koffer
- Sjorogen in laadruimte (4x)
Lading interieur
- Bagageruimte voorin “Frunk”
Remmen
- Akoestisch waarschuwingssysteem voor nadering auto aan voetgangers (AVAS)
- Pre Collision Assistmet Active Braking
Ruiten en glas
- Geluidswerende voorruit
Sloten
- Centrale deurvergrendeling met afstandbediening
- FordKeyless Entry op de voorportieren (incl. motion sensors) - te openen via smartphone
- My Key
- Portieren openen met softtouch drukknop
Specifiek
- 360 graden Camera met Split View Weergave
- Adaptieve Cruise Control
- Adaptive Front Lighting System met dynamische led koplampen
- BLIS (Blind Spot Information System)
- Stuurverwarming
Trekhaak
- Voorbereidingspakket voor trekhaak montage
Trim exterieur
- Mica lak
Trim interieur
- Bekleding Base: Sensico in de kleur Black Onyx met Cashmer stiksels
- Elektrisch verwarmbaar stuurwiel
- One Pedal Drive
Veiligheid aandrijving
- Adaptive Cruise Control met Lane Centring Assist en Stop&Go
- Intelligent Speed Assist
- Lane Departure Warning/Lane Keeping Aid en Road Edge Detection
Velgen en banden
- 19 inch lichtmetalen velgen, Shadow Silver/Black
- Tyre Repair Kit
Ventilatie en verwarming
- Dual Zone Automatische Airconditioning (DEATC)
Verlichting exterieur
- Automatisch inschakelende dimlichten en grootlicht assistent
- LED achterlichten
- LED koplampen voor dimlicht en grootlicht
Zetels
- 6-weg handmatig verstelbare bestuurders- en passagiersstoel, in hoogte verstelbaar
- Easy Fold 60:40 achterbankleuning
- Elektrisch verwarmbare voorstoelen
- ISOFIX-montagevoorziening voor kinderstoelen
- Middenarmsteun achter met bekerhouders
Zichtbaarheid
- Achteruitrijcamera incl. sproeier
- Active Park Assist
- Blind Spot Information System
- Cross traffic alert
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels incl. BLIS en instapverlichting
- Elektrisch verwarmbare voor- en achterruit
- Parkeersensoren voor en achter
- Verkeersbordenherkenning
Welkom bij Ford en Vakgarage Martijn Kooijman in Castricum! U krijgt altijd standaard 12 maanden Bovag Garantie. Wij adviseren u, indien de auto bijna aan onderhoud toe is, om het onderhoudspakket van 595 euro erbij te nemen zodat u optimaal door kunt rijden tot de volgende onderhoudsbeurt. Bel of app ons via 0251-650650 om te checken of de auto er nog is! Wij ruilen uw huidige auto, ongeacht het merk, graag in. Onze hoofdingang, showroom, receptie en werkplaats vindt u op de Oude Haarlemmerweg 77a in Castricum. Aan de overkant, op de Oude Haarlemmerweg 52, vindt u een extra parkeergelegenheid en diverse occasions in onze tweede showroom. Ons bedrijf is zeer centraal gelegen en goed bereikbaar vanuit de omgeving Beverwijk, Heemskerk, Uitgeest, Castricum, Akersloot en Limmen.
Hoeveel kost een Ford Mustang Mach-E verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























