
Ford Mustang Mach-E - GT AWD | Pano-dak | B&O | 360 Camera | Standkachel | MagneRide onderstel | Memory stoel |
Algemeen
| Prijs | € 59.950 |
| Prijs excl. BTW | € 49.545 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 22.221 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 12-08-2023 (import) |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 3,70 sec |
| Motorvermogen | 358 kW (487 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Vapor Blue (Blauw Parelmoer Metallic) |
| Gewicht | 2248 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juli 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2021 - jun. 2024
Modelcode: 9144
Referentienummer: 3430768
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 358 kW (487 PK)
Vermogen elektromotor(en): 358 kW (487 PK)
Vermogen brandstofmotor: 358 kW (487 PK)
Koppel: 860 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 3,7 s
Topsnelheid: 200 km/u
Accu: 98 kWh
Geschikt voor snelladen: ja
Afmetingen (LxBxH): 471 x 188 x 162 cm
Wielbasis: 3 cm
Interieur
Bekleding: Alcantara
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal eigenaren: 1
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 308 - € 337 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
- Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
- ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Aantal elektrische motoren: 4
Verwachtte leveringsdatum: 26-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 29-01-2025
Stoelbekleding: Half Leder / Alcantara
Coating: Wax Oil
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterspoiler
- Lichtmetalen velgen 20"
- Afwijkende dakkleur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels in afwijkende kleur
- Glans exterieur delen
- Side-skirts
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- DAB ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm groot
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
Interieur
- Carbonafwerking interieur
- Standkachel
- Stuurwiel verwarmd
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Hemelbekleding donker
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Sfeerverlichting
Uitrusting
- Achteruitrijcamera
- Adaptief demping systeem
- Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Dodehoek detectie
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Geluidsisolerend glas
- Keyless entry
- Keyless start
- LED koplampen
- Verwarmde voorruit
- Voorstoelen verwarmd
- Warmtewerende voorruit
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrij assistent
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonome parkeerfunctie
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels met verlichting
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Extra getint glas
- Geluidsimulator
- Grootlichtassistent
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersairbag
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Vermoeidheids herkenning
- Zij airbag(s) achter
Overige
- Alarmsysteem uitgebreid
Hoeveel kost een Ford Mustang Mach-E verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















































