
Ford Mustang Mach-E - Standard RWD 73 kWh 269pk | Panoramadak | Technology Pack | Molten Magenta | Nieuw Model|
Algemeen
| Prijs | € 40.900 |
| Prijs excl. BTW | € 33.879 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kilometerstand | 21.000 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 01 september 2029 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | JDH-96-H |
| Datum deel 1 | 01-09-2025 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,20 sec |
| Motorvermogen | 197 kW (268 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Molten Magenta |
| Gewicht | 2075 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juli 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2020
Typenummer: CXAA
Technische informatie
Koppel: 525 Nm
Aandrijving
Actieradius: 470 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 19
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,2 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.595 kg
Afmetingen (LxB): 473 x 188 cm
Wielbasis: 298 cm
Accu
Accu: 73 kWh
Accu laadvermogen: 11 kW
Accu laadtijd: 7 uur en 54 minuten
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadvermogen: 150 kW
Accu snellaadtijd (10%-80%): 32 minuten
Interieur
Interieur: Zwart, Skai
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 18,5 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 290 - € 317 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard: Wettelijke garantie, geldige APK, en RDW-leges.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrij assistent
- achteruitrijcamera
- Apple Carplay/Android Auto
- armsteun achter
- armsteun voor
- autonome parkeerfunctie
- autopilot
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- dodehoek detectie
- draadloze telefoonlader
- Extra getint glas
- kunstlederen bekleding
- lichtmetalen velgen 19"
- Navigatiesysteem full map
- Optie-pakket (Warmtewerende voorruit)
- speciale kleur
- Technology Pack Plus (audio installatie premium, Buitenspiegels elektr. met geheugen, elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen, elektrisch verstelbare passagiersstoel, lendesteunen (verstelbaar))
- verkeersbord detectie
- verwarmde voorruit
- voorstoelen verwarmd
- warmtepomp
- achterspoiler
- alarm klasse 1(startblokkering)
- aluminium interieur afwerking
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- buitenspiegels met verlichting
- connected services
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- geluidsimulator
- geluidsisolerend glas
- grootlichtassistent
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- keyless entry
- keyless start
- knie airbag(s)
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm groot
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- rondomzicht camera
- Rookvrij
- side-skirts
- smartphone entry
- spraakbediening
- stuur kunstleder
- stuurwiel verwarmd
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Met drie vestigingen in Tiel, Oss en Culemborg is Gerritse de Ford dealer in het rivierengebied. Naast Ford personen- en bedrijfswagens, Ford Service en onderdelen zijn wij in Tiel Ford Transit Centrum. De persoonlijke aandacht die onze medewerkers hebben voor onze klanten vertaalt zich terug in een hoge klanttevredenheid en de meermaals toegekende Ford President’s Award. Wij verwelkomen je graag in Tiel, Oss of Culemborg.
Hoeveel kost een Ford Mustang Mach-E verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
































































