
Ford Puma - 1.0 EcoBoost Hybrid 155PK ST-Line X | TREKHAAK | ADDAP CRUISE | STOEL-STUUR VERWARMING | C
Algemeen
| Prijs | € 18.840 |
| Bouwjaar | Juni 2021 |
| Kilometerstand | 78.921 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KJT-96-H |
| Datum deel 1 | 04-06-2021 (import) |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,00 sec |
| Motorvermogen | 114 kW (155 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Magnetic (grijs metallic) |
| Gewicht | 1180 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2020 - dec. 2022
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 114 kW (155 PK)
Vermogen elektromotor(en): 9 kW (12 PK)
Vermogen brandstofmotor: 114 kW (155 PK)
Koppel: 240 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 42 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,0 s
Topsnelheid: 205 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.760 kg
Afmetingen (LxBxH): 433 x 181 x 156 cm
Wielbasis: 259 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
CO₂-uitstoot: 126 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Zutphen - Lochem B.V. De Stoven 5 7206AZ ZUTPHEN, NL 0575526622 http://www.autozutphen-lochem.nl verkoop@autozutphen-lochem.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 18 inch lichtmetalen velgen
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Trekhaak afneembaar
Infotainment
- Audio installatie premium
- Bang & Olufsen Audiosysteem met Subwoofer
- FordPass Connect modem
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- SYNC 3 Navigatiesysteem met 8 inch touchscreen
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel verwarmd
- Voorruitverwarming
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Adaptief cruise control
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Automatisch inparkeren
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Lane Departure Warning
- Lane Keeping Aid
- Selectable Drive Modus
- Verkeersbord detectie
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Driver Assistance Pack (Achteruitrijcamera, Cruise control adaptief, Dodehoek detector, Parkeer assistent)
- Extra getint glas achter
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- Winter-pack (Stuurwiel verwarmd, Voorstoelen verwarmd)
Nieuwsgierig geworden naar deze prachtige occasion? Neem gerust vrijblijvend contact met ons op
U kunt ons telefonisch bereiken op 0575-526622 (ook via WhatsApp)
of via de mail zijn wij te bereiken via verkoop@autozutphen-lochem.nl
Vertrouwd! Auto Zutphen-Lochem een echt familiebedrijf sinds 1938!
Wij begrijpen dat u het kopen van een auto misschien wel spannend vindt. Daarom zoekt u een betrouwbare partner, en dat is precies waar wij als familiebedrijf het verschil maken.
Let op! Deze advertentie is met zorg opgesteld, gezien de vele specificaties en verschil in uitvoeringen kan er een afwijking optreden. Aan de advertentie en prijzen kunnen geen rechten worden ontleend. Controleer de opties die voor u belangrijk zijn of vraag één van onze verkoopadviseurs om de optielijst samen te controleren.
Hoeveel kost een Ford Puma verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























