
Ford Transit Connect - 1.6 TDCI L2 Trend. jaar 2015, apk
Algemeen
| Prijs | € 4.950 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 5.990 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 295.676 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 01 oktober 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VL-861-Z |
| Datum deel 1 | 18-02-2015 |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 70 kW (95 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1560 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1470 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juli 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
GVW: 2.395 kg
Wielbasis: 306 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 124 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Brandstofverbruik in de stad: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Staat
Aantal sleutels: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 139 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Elektrische ramen voor
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Halogeen mistlampen
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
Overig
- 3 zitplaatsen voor
- Betonplex in laadruimte
- Tussenschot volledig
= Bijzonderheden =
Hierbij aangeboden,
Deze Ford Transit Connect komt uit 2015, diesel-motor, heeft een maximum vermogen van 70 kW (95 PK) en een cilinderinhoud van 1560 cc.
Bouwjaar 2015
Apk septenber 2026
km 295.000 km
Attentie !! achterklep kenteken lamp houder moet vervangt worden
technisch in ORDE
INRUIL MOGELIJK
Prijs 4950 euro excl btw met BTW . 5989 euro
met vriendelijke groeten Toni
Hoeveel kost een Ford Transit Connect verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
































