
€ 2.950
| Prijs | € 5.899 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Kilometerstand | 143.414 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 14 oktober 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | VRG-10-F |
| Datum deel 1 | 13-12-2005 (import) |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1796 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 1400 kg |
| Trekgewicht max | 1970 kg |
| Trekgewicht onger. | 705 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | april 2003 |
| Meer modelinformatie |
Wielbasis: 270 cm
Interieur: Zwart, Stof
Emissieklasse: Euro 4
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Middenarmsteun achter































![SEAT Leon Sportstourer - 1.5 TSI FR Ultimate Edition Aut. [Navi Apple / Android Virtual Stoelverwarming LED ]](https://cdn.autowereld.nl/I761886884/240x180/seat-leon-sportstourer-1-5-tsi-fr-ultimate-edition-aut-navi-apple-android-virtual-stoelverwarming-led.jpg)
































































