
Ford Transit Connect - T200S 1.8 NIEUWE APK | IDEALE VERHUIS-KLUS-FESTIVALBUS
Algemeen
| Prijs | € 2.950 |
| Prijs incl. BTW | € 2.950 |
| Bouwjaar | Januari 2006 |
| Kilometerstand | 144.281 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 14 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 91-BV-VX |
| Datum deel 1 | 10-01-2006 |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1796 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | - |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1345 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 672 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | april 2003 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Radio/cassette-speler
Extra informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
GVW: 1.970 kg
Wielbasis: 266 cm
Bekleding: Stof
Emissieklasse: Euro 4
Motorrijtuigenbelasting: € 121 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Hoofdsteunen
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Buitenspiegels inklapbaar
Overig
- Tussenschot volledig
= Bijzonderheden =
Ideale klus/verhuis of festivalbus. Matrasje achterin en je kunt er prima in slapen. Heeft een nieuwe apk en rijdt en schakelt prima. Daar is alles wel mee gezegd. Verdient geen schoonheidsprijs en airco werkt ook niet meer.
Omdat wij iedere klant dezelfde aandacht willen geven én niet al onze auto's op dezelfde locatie staan, verzoeken wij u vriendelijk om te bellen alvorens u deze kant op komt. Het kan anders zijn dat we u niet kunnen helpen, de auto hier niet staat of misschien zelfs alweer verkocht is. En dat zou zonde zijn!
Uiteraard kunt u uw huidige auto bij ons inruilen. Tevens bieden wij aantrekkelijke financieringsmogelijkheden aan voor iedere auto.
Voor vragen kunt u gerust contact opnemen, wij staan u graag te woord. Meer informatie en andere betrouwbare occasions vindt u op onze website www.op-automotive.nl Wij nodigen u van harte uit om deze auto, onder het genot van een heerlijke kop koffie, met eigen ogen te komen bezichtigen. Openingstijden Maandag t/m Vrijdag 09:00 - 18:00 uur, Zaterdag 09:00 - 15:00 uur. Graag tot snel!
Ondanks het feit dat onze advertenties met de grootst mogelijke zorg zijn samengesteld kunnen hier geen rechten aan ontleend worden. Controleer de auto daarom altijd goed tijdens een bezichtiging.
Hoeveel kost een Ford Transit Connect verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























































