
Ford Transit Connect - T200S 1.8 TDCi 138.000Km Nap/Apk 05-'27
Algemeen
| Prijs | € 2.750 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 3.328 |
| Bouwjaar | Juli 2013 |
| Kilometerstand | 138.052 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 21 mei 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VF-675-D |
| Datum deel 1 | 17-07-2013 |
| Topsnelheid | 142 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 21,00 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1753 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | - |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1363 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 730 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | november 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Ford Transit Connect occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/CD-speler
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Ford Transit Connect T200S 1.8 TDCi 138.000Km Nap/Apk 05-'27
- Kenteken: VF-675-D
- Merk: Ford
- Model: Transit Connect
- APK tot: 21-05-2027
- Tellerstand: 138052 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2013
- Transmissie: Handgeschakeld
- Motorinhoud: 1753 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: P7PB
- Vermogen: 55 kW / 75pk
- Ledig gewicht: 1363 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 2
- Verbruik: 6 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is exclusief BTW
- Lengte: 432 cm
- Breedte: 180 cm
- Hoogte: 1837 cm
- Laadruimte hoogte: 119 cm
- Emissieklasse: Euro 5
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Trekhaak
Infotainment
- Radio CD speler
Interieur
- Airco
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Nette Ford Transit Connect bestelwagen. Betreft een origineel Nederlands geleverde auto. Slechts 138.000km. Apk is geldig tot en met 21-05-2027.
Voor vragen of informatie kunt u bellen naar: 038-4228221 of 06-26384245
Autobedrijf Vermaning
Ohmstraat 12
8013pz zwolle
0384228221
info@autobedrijfvermaning.nl
www.autobedrijfvermaning.nl
Hoeveel kost een Ford Transit Connect verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























