
Ford Transit Courier - 1.0 EcoBoost Trend | Apple Carplay/Android Auto | Parkeersensoren | Cruise control | Airco
Algemeen
| Prijs | € 17.900 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 21.059 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 31.144 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | V-52-NXZ |
| Datum deel 1 | 11-03-2024 (import) |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 73 kW (99 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | - |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1205 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | september 2023 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Ford Transit Courier occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Stuurbekrachtiging
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2023
Referentienummer: 2677609
Technische informatie
Koppel: 170 Nm
Aandrijving
Tankinhoud: 45 liter
Maten en gewichten
GVW: 1.910 kg
Afmetingen (LxBxH): 434 x 181 x 185 cm
Wielbasis: 269 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
CO₂-uitstoot (WLTP): 149 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 113 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995 ex BTW): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (BW).
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Broekhuis Premium (€ 1.195 ex BTW): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (BW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
- Justlease (€ 822,31 ex BTW): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
- ViaBovag (€ 822,31 ex BTW): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
BPM: De getoonde prijs is inclusief BPM
Rijklaargewicht: 1305 kg
Verwachtte leveringsdatum: 17-02-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 03-02-2026
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Kleur wit
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- DAB ontvanger
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
Interieur
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Passagiersstoel
- Stuurwiel multifunctioneel
- Tussenschot volledig
Uitrusting
- Parkeersensor achter
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) voor
- Mistlampen voor
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor
- Start/stop systeem
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Zij airbag(s) voor
- Zijschuifdeur rechts
= Bijzonderheden =
Uw nieuwe auto staat klaar voor vertrek. Stap gerust in, deze Ford Transit Courier heeft 31144 kilometer gelopen en is van het bouwjaar 2026. In deze auto vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Uw passagiers laden hun bagage moeiteloos in en uit; de ruime deuropening met schuifdeur maakt het mogelijk. Deze Ford Transit Courier is voorzien van remote services. Via uw smartphone bedient u diverse functies ook op afstand en krijgt u informatie over de status van uw auto. De bediening van het audiosysteem gebeurt met knoppen op het stuur. De audio is overigens voorzien van dab-radio voor een altijd heldere ontvangst. Soms heeft u meer parkeerruimte dan u denkt. Maar soms ook niet. De parkeersensoren vertellen precies hoeveel. Een stabiele en comfortabele snelheid houdt u feilloos aan met de cruise control. Allicht is er in deze auto ook airconditioning. Aan boord van deze Ford houden verschillende geavanceerde systemen voor u de weg in de gaten. Ze waarschuwen u voor noodsituaties en kunnen in een aantal gevallen ook zelf ingrijpen. Belangrijk voor uw veiligheid en die van uw passagiers is de verkeersbord-detectie in deze auto. Een camera houdt de juiste koers binnen de rijstrook in de gaten en het Lane-keeping systeem corrigeert bij afwijkingen. Forward collision warning helpt u om kop-staart aanrijdingen te voorkomen. Ook helpen het hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken. Nieuwsgierig geworden? Neem snel contact op om een afspraak te maken.
Hoeveel kost een Ford Transit Courier verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


















































![Renault Grand Scénic - 1.2 TCe Intens [ 7-Pers. ] *LEATHER-FABRIC | DIGI-COCKPIT | DAB | KEYLESS | CAMERA | NAVI](https://cdn.autowereld.nl/I755261472/240x180/renault-grand-scenic-1-2-tce-intens-7-pers-leather-fabric-digi-cockpit-dab-keyless-camera-navi.jpg)