Let op! Geld lenen kost geld
Ford Transit Custom - 2.0 Automaat Clima - AutoWereld.nl
 

Ford Transit Custom - 2.0 Automaat Clima MOTOR LOOPT

2020, Diesel, Automaat, Bestel, Zilver
€ 5.200 excl. BTW
230.463 km

Algemeen

Prijs € 5.200 excl. BTW
Prijs incl. BTW € 6.292
Bouwjaar 2020
Kilometerstand 230.463 km
Brandstof Diesel
Transmissie Automaat
Aantal versnellingen -
APK -
BTW auto Ja, excl. BTW
Kenteken -
Datum deel 1 01-06-2020
Topsnelheid -
Acceleratie -
Motorvermogen 125 kW (170 pk)
Aantal deuren 5-deurs
Aantal zitplaatsen -
Aantal cilinders 4-cilinder
Cilinderinhoud 1995 cc
Energielabel -
Carrosserie Bestel
Kleur Zilver
Oorspronkelijke kleur Zilver
Gewicht 2037 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -
Verbruik -
Introductiejaar mei 2019
Meer modelinformatie

Aanbieder

Auto-Didact Schadeauto's
Noordeinde 59-A

2761BR Zevenhuizen

0795933229

www.auto-didact.nl

Opties & accessoires

Veiligheid
  • Centrale deurvergrendeling
  • Parkeersensor
Comfort
  • Airconditioning
  • Boordcomputer
  • Climate Control
  • Cruise Control
  • Elek. bedienbare ramen
  • Stuurbekrachtiging
Multimedia
  • Radio/CD-speler
Overige
  • Elek. verstelbare spiegels

Extra informatie

Emissieklasse: Euro 6
Schadeopmerkingen: alle airbags oké,motor loopt,recht op de wielen,Interieur:,erg netjes geen gaten of beschadigingen,schade:,voorzijde,vervangen:,front compleet,koplampen,voorbumper compleet met balk,grill delen,div plastic delen,plastic carterpan aan de voorkant van de versnellingsbak (zie foto),plastic sierlijst van de kenteken verlichting,repareren:,achterdeur links iets uitdeuken,achterbumper links iets uitdeuken,paar kleine restyle deukjes,
Motorrijtuigenbelasting: € 178 per kwartaal
Referentienummer: 29787

= Aanvullende opties en accessoires =

- audio stuurbediening
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- buitentemperatuurmeter
- elektrisch bedienbare ramen voor
- Euro 6
- lederen stuurwiel
- parkeersensor achter
- sleutels compleet
- verstelbaar stuurwiel

= Bijzonderheden =

compleet kenteken,Let op: Belgisch kenteken,Let op: Belgische WOK,

Voor vragen kunt u altijd contact op nemen met: Dicko 06 3931 6183 (FR NL ENG DE), BANK ABN Amro 52 84 94 422 BIC Swift ABNANL2A IBAN nummer NL09ABNA0528494422 AUTO-DIDACT de Supermarkt voor schade auto's. Kom gerust eens langs om te kijken! Ook voor advies. Wij helpen u graag en de koffie staat altijd klaar. Er staan op ons terrein altijd 200 auto’s in voorraad. Wij spreken NEDERLANDS We speak ENGLISH Wir sprechen DEUTSCH Nous parlons FRANCAIS Heeft u problemen met het transport: wij kunnen de auto eventueel bij u op locatie brengen. Kijk voor ons adres openingstijden route en andere informatie op onze site www.auto-didact.nl. Ook op zaterdag zijn wij geopend van 09:00 tot 15:00 uur. Op woensdag hebben wij onze koopavond en zijn wij aanwezig tot 19:00 uur. Het hierboven genoemde schade omschrijving is een zo goed mogelijke indicatie op basis van zichtbaarheid en zonder demontage van delen.  Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed kan Auto-Didact niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.

Hoeveel kost een Ford Transit Custom verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Auto-Didact Schadeauto's

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken

Meer bekijken