Let op! Geld lenen kost geld
Hyundai i10 - 1.0 Comfort Smart AUTOMAAT uit 2024 Rijklaar + Fabrieksgarantie tot 04-2029 Henk Jongen Au - AutoWereld.nl
 
€ 18.950
9.314 km

Algemeen

Prijs € 18.950
Prijs excl. BTW € 15.878 excl. BTW
Bouwjaar 2024
Kilometerstand 9.314 km
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal versnellingen 5
APK Ja, tot 30 april 2028
BTW auto Ja, incl. BTW
Kenteken JDB-48-J
Datum deel 1 30-04-2024 (import)
Topsnelheid 156 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 15,00 sec
Motorvermogen 49 kW (67 pk)
Aantal deuren 5-deurs
Aantal zitplaatsen 4
Aantal cilinders 3-cilinder
Cilinderinhoud 998 cc
Energielabel B
Carrosserie Hatchback
Kleur Grijs (Metallic)
Oorspronkelijke kleur Licht grijs metallic
Gewicht 897 kg
Trekgewicht max 300 kg
Trekgewicht onger. 300 kg
Verbruik (±) 1 op 20
Introductiejaar april 2020
Meer modelinformatie

Aanbieder

Automobielbedrijf Henk Jongen B.V.
Kanaaldijk Z.W. 7

5706LD Helmond

0492-537150

www.henkjongen.nl

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Airbags
  • Alarm
  • Centrale deurvergrendeling
  • ESP
  • Mistlampen
  • Startonderbreker
Comfort
  • Airconditioning
  • Boordcomputer
  • Buitenspiegels verwarmbaar
  • Cruise Control
  • Elek. bedienbare ramen
  • In hoogte verstelbaar stuur
Praktisch
  • Achterbank neerklapbaar
Exterieur
  • Buitenspiegels in carrosseriekleur
Overige
  • Elek. verstelbare spiegels

Garanties

Extra informatie

Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2020 - jun. 2024

Technische informatie
Koppel: 96 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 36 liter
Acceleratie (0-100): 15,0 s
Topsnelheid: 156 km/u

Maten en gewichten
GVW: 1.340 kg
Afmetingen (LxBxH): 368 x 168 x 148 cm
Wielbasis: 243 cm

Interieur
Bekleding: Stof

Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
CO₂-uitstoot: 118 g/km
Emissieklasse: Euro 6

Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 88 - € 97 per kwartaal

Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Standaard: € 0,- Onderhoudsbeurt, Nieuwe APK keuring, 12 maanden Bovag-garantie, Verzekeringsofferte van Actua, Volle tank brandstof, Professioneel poetsen, Gratis te naam stelling

= Aanvullende opties en accessoires =

Exterieur
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- LED dagrijverlichting
- Mica kleur
- mistlampen voor

Infotainment
- Aux-aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening

Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Isofix
- Stuur verstelbaar

Milieu
- Start/stop systeem

Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning

Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Financiering mogelijk
- Henk Jongen Auto's al 50 jaar service zoals 't hoort!
- Inruil altijd mogelijk
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur multifunctioneel

= Bijzonderheden =

De Koreaanse automerken hebben in ons land een geweldige reputatie. Dit is een Hyundai i10 uit 2024, met een kilometerstand van 9314. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. In deze Hyundai profiteert u onder andere ook van: LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.

Spraakbediening verhoogt de veiligheid en het gebruiksgemak. De auto luistert naar uw instructies en volgt ze op. Vanaf elke plek contact maken met deze auto: dat kan met behulp van remote services, die u simpel activeert met uw smartphone. Met de DAB-ontvanger heeft u keuze uit talloze digitale radiozenders met de allerhoogste geluidskwaliteit. Ook op de korte stukken is de cruise control een uitkomst. Kijk maar bij de benzinepomp! En natuurlijk is er ook gedacht aan airconditioning. Ook isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur zijn aan boord.

Het rijden met deze Hyundai wordt nog meer ontspannen dankzij de innovatieve technieken die onderweg over uw veiligheid waken. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze auto. Een camera houdt de juiste koers binnen de rijstrook in de gaten en het Lane-keeping systeem corrigeert bij afwijkingen. Forward collision warning is een automatisch waarschuwingssysteem dat direct in werking treedt bij gevaar voor een kop-staartbotsing. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Hyundai bovendien hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.

Maak nu een afspraak voor een proefrit!

Bedankt voor uw interesse in deze auto. Welkom bij autobedrijf Henk Jongen, onderdeel van Bosch Car Service. We zijn een familiebedrijf gevestigd in Helmond en al bijna 50 jaar gespecialiseerd in het verkopen van nieuwe en gebruikte auto’s en bedrijfswagens. Uw auto wordt bij ons met zorg rijklaar gemaakt in onze eigen werkplaats en ook daarna kunt u rekenen op uitstekende service.
Koopt u een occasion bij Henk Jongen Auto’s dan weet u precies waar u aan toe bent. We bieden u volop keuze in prijs, garantie en service zoals het hoort. Bij iedere auto op deze site staat onze vaste rijklaar-prijs inclusief 12 maanden Bovag-garantie.
Standaard – € 0,-
Nieuwe APK (indien nodig)
Onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschriften
12 maanden Bovag-garantie (vanaf 4.500,- en max 150.000 km)
Inruilwaarde op basis van Autotelex
Verzekeringsofferte
Volle tank brandstof
Professioneel poetsen
Te naam stelling

Distributiepakket € 350,-
De distributieriem vervangen is een specialistische en grote reparatie en kost gemiddeld zo’n € 650,00. (Dat is altijd schrikken bij een onderhoudsbeurt.) Om vervelende verrassingen te voorkomen, bieden we u het volgende aan: Bij aankoop van een auto bij Henk Jongen Auto’s betaalt u slechts € 350,00 voor een compleet nieuw distributiepakket, inclusief waterpomp, spangeleider, looprol distributieriem en montage. We raden dit pakket zeker aan als de distributieriem binnen 20.000 km vervangen moet worden.
Autobedrijf Henk Jongen is uitstekend bereikbaar dankzij goede verbinding vanuit diverse uitvalswegen zoals de A67 (Eindhoven – Venlo), A270 (Eindhoven – Helmond) en N279 (Veghel – Den Bosch). NS-station Helmond bevindt zich op loopafstand.

Hoeveel kost een Hyundai i10 verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Automobielbedrijf Henk Jongen B.V.

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken

Meer bekijken