
Hyundai i10 - 1.25i Dynamic Cool/99.000 km NAP/1ste eigenaar
Algemeen
| Prijs | € 2.950 |
| Bouwjaar | Januari 2009 |
| Kilometerstand | 99.551 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 10 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 73-HJS-8 |
| Datum deel 1 | 03-01-2009 |
| Topsnelheid | 164 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,80 sec |
| Motorvermogen | 57 kW (77 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 905 kg |
| Trekgewicht max | 800 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juli 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 155/70 R13
Acceleratie (0-100): 12,8 s
Topsnelheid: 164 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.415 kg
Afmetingen (LxBxH): 357 x 160 x 154 cm
Wielbasis: 238 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 119 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen voor
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
Hyundai i10 uit 2009
Betrouwbare en zuinige auto afkomstig van de eerste eigenaar !!
Unieke kilometerstand!! 99.551 km met nationale autopas !!
Opties :
Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) side voor
Airco
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Centrale deurvergrendeling
Electronic Brake Distribution (EBD)
Elektrische ramen voor
Radio-CD/MP3 speler
Startblokkering
Stuur verstelbaar
Stuurbekrachtiging
APK 10-4-2027 !!
Motor met distributieketting
Heeft u interesse in deze occasion?
Bel ons dan op 0621464817 voor een afspraak om vrijblijvend te komen kijken en proefrijden.
Op deze manier weet u zeker dat we ruim de tijd kunnen nemen om u van dienst te zijn.
We staan voor u klaar op Maandag van 12.00-18.00 uur , op Dinsdag t/m Vrijdag van 9.00-18.00 uur en op Zaterdag van 10.00-16.00 uur
Inruil van u huidige auto is altijd mogelijk.
Komen we tot een overeenkomst?
Dan leveren wij uw nieuwe auto af zonder afleverings- of andere bijkomstige kosten.
In de meeste gevallen kan uw nieuwe auto direct meegenomen worden. Tenaamstelling van een voertuig kan op uw eigen telefoon via de website van de RDW indien u een werkende digiD app op uw telefoon heeft.
Cash betalen tot maximaal €3000 kan echter hebben bankbetalingen onze voorkeur , u kunt bij ons pinnen of zelf handmatig een bankoverschrijvingen doen.
Houd rekening met het betaallimiet van uw bankrekening. Het limiet verhogen duurt 4 uur , mocht u direct een occasion willen betalen en meenemen verhoog dan minimaal 4 uur voor uw komst het limiet.
Wij helpen u graag verder met autoverzekeringen of financieringen (zie ‘diensten’ op de website)
Autobedrijf Leudal
info@autobedrijfleudal.nl
www.autobedrijfleudal.nl
Hoeveel kost een Hyundai i10 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























