
Hyundai i10 - I-Motion Cool 1.1 69 pk - 5drs - airco - zuinig - nette auto
Algemeen
| Prijs | € 4.450 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 77.058 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 29 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 23-RLZ-6 |
| Datum deel 1 | 29-06-2011 |
| Topsnelheid | 156 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 15,20 sec |
| Motorvermogen | 51 kW (69 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1086 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 880 kg |
| Trekgewicht max | 700 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | januari 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 155/70 R13
Acceleratie (0-100): 15,2 s
Topsnelheid: 156 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.405 kg
Afmetingen (LxBxH): 359 x 160 x 154 cm
Wielbasis: 238 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 110 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 3 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 495): APK & Onderhoudsbeurt Afleverpakket: Deze auto wordt u aangeboden met een nieuwe APK en onderhoudsbeurt. U kunt uw huidige auto inruilen. De afleverkosten zijn: € 495,-. Wij proberen bij elke advertentie zo secuur mogelijk te werk te gaan maar uiteraard is het mogelijk dat er fouten in de advertentie kunnen staan. Controleer vooraf of de voor u belangrijke dingen aanwezig zijn in de auto. Tot ziens bij Kragt Auto's.
Dit afleverpakket bevat: APK, Onderhoudsbeurt
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Halogeen mistlampen
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
= Bijzonderheden =
Hyundai i10 1.1 / 1.2 – 2011 – Airco – 5 Deurs – Lichtmetalen Velgen
Nette en zuinige Hyundai i10 uit 2011. Ideale stadsauto maar ook prima geschikt voor langere ritten. Dankzij de 5 deuren zeer praktisch in gebruik en voordelig in onderhoud. De auto rijdt, schakelt en remt goed.
Voorzien van onder andere:
Airconditioning
Lichtmetalen velgen
5 deuren
Elektrische ramen
Centrale deurvergrendeling
Radio/CD-speler
Zuinige benzinemotor
Compact van buiten, verrassend ruim van binnen. Lage wegenbelasting en gunstig brandstofverbruik maken dit een ideale auto voor beginnende bestuurders, woon-werkverkeer of als betrouwbare tweede auto.
Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een proefrit.
Hoeveel kost een Hyundai i10 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















































































