
Mitsubishi Eclipse Cross - Prestige 2.4 PHEV 187pk PANO | LEDER | 18''LM | STOELVERW. | ADAPT. CC | PDC + CAMERA
Algemeen
| Prijs | € 21.995 |
| Bouwjaar | December 2021 |
| Kilometerstand | 40.489 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 06 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | N-074-VK |
| Datum deel 1 | 30-12-2021 |
| Topsnelheid | 162 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 137 kW (186 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2360 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Sterling silver |
| Gewicht | 1875 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 50 |
| Introductiejaar | september 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2025
Technische informatie
Koppel: 193 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 43 liter
Actieradius: 45 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 162 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.425 kg
Afmetingen (LxB): 455 x 181 cm
Wielbasis: 267 cm
Accu
Accu: 14 kWh
Accu laadvermogen: 3.7 kW
Geschikt voor snelladen: ja
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 46 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 360 - € 394 per kwartaal
Garantie
Garantielabel: CarGarantie
Beschikbare afleverpakketten:
- 12 Maanden Hekkert Afleverpakket (inbegrepen):
Deze auto wordt inclusief afleverpakket aangeboden en geleverd. Het afleverpakket bestaat uit:
- 12 maanden garantie
- 1 jaar mobiliteitsservice Nederland
- Geldende APK
- Service & Onderhoudsbeurt conform schema
- Professionele poetsbeurt
- Tenaamstellingskosten
Dit afleverpakket bevat: Car garantie; Geldige APK, RDW-Leges, Wettelijke Garantie
- Basispakket ViaBovag (zonder meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "12 Maanden Hekkert Afleverpakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
- Hekkert Premium Pakket (€ 795 meerprijs):
Deze auto wordt inclusief afleverpakket aangeboden en geleverd. Het afleverpakket bestaat uit:
- Onderhoudsbeurt volgens serviceboekje
- 24 maanden garantie
- 1 jaar mobiliteitsservice Europa
- Minimaal 1 jaar APK
- Volle Tank en of Accu
- Professionele poetsbeurt
- Tenaamstellingskosten
- Kwaliteitscontrole op 100 punten
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "12 Maanden Hekkert Afleverpakket"): Car garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mitsubishi Motor Sales B.V. Gondel 1 1186 MJ Amstelveen, NL 0204056800 www.mitsubishi-motors.nl info@mmsn.nl
Overige informatie
Minimale snellaadtijd van 0% tot 80%: 25 min
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- elektrisch glazen panorama-dak
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 18"
- Sterling Silver (U25)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen
- side-skirts
Infotainment
- Apple Carplay en Android Auto
- Mitsubishi Power Sound System met 8 speakers (510W)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- head-up display
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- achterbank verwarmd
- Luxe lederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagagedek
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- keyless start
- lederen stuurwiel
- standkachel
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- cruise control adaptief
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
Overig
- oplaadmogelijkheid
- stuurwiel verwarmd
- Wettelijke Garantie
= Bijzonderheden =
== Deze auto wordt inclusief afleverpakket aangeboden en geleverd. Het afleverpakket bestaat uit: ==
- 12 maanden garantie
- 1 jaar mobiliteitsservice Nederland
- Inspectie & Onderhoudsbeurt
- Professionele poetsbeurt
- Tenaamstellingskosten
Al onze occasions worden geleverd met standaard 12 maanden garantie. Daarnaast kunt u ook een verlengde garantie bij ons afsluiten, informeer naar de mogelijkheden bij een van onze aankoopadviseurs.
Hekkert Autogroep heeft een groot assortiment aan actiemodellen, demo's en occasions. Bekijk het volledige aanbod op onze website of bezoek één van onze vestigingen voor meer informatie.
* Onze advertenties en prijskaarten zijn met grote zorg samengesteld. Het kan echter voorkomen dat een beschreven optie niet aanwezig is. Aanbevolen is opties die uw beslissing bij aankoop kunnen beïnvloeden alvorens uw aankoop te controleren. Aan onze advertenties en prijskaarten kunnen geen rechten worden ontleend, en zijn onder voorbehoudt van druk- en zetfouten.
Hoeveel kost een Mitsubishi Eclipse Cross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























