
Hyundai i20 Coupé - Uniek 1.0 T-GDI Premium 120PK Pano/Clima/Nav/Cam
Algemeen
| Prijs | € 10.750 |
| Bouwjaar | Februari 2018 |
| Kilometerstand | 127.373 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | G-669-DP |
| Datum deel 1 | 09-02-2018 (import) |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,20 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1045 kg |
| Trekgewicht max | 1110 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | januari 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Hyundai i20 Coupé occasions

Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Schuifdak
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2015 - jun. 2018
Referentienummer: 7488
Technische informatie
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 10,2 s
Topsnelheid: 190 km/u
Wielbasis: 257 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 115 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Huisgarantie
Dit afleverpakket bevat: Geen BOVAG 40-Puntencheck; 3 maanden garantie op de draaiende mechanische delen van de motor en versnellingsbak.; Geen nieuwe APK
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Bluetooth
- DAB
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor
- elektrisch schuif-/kanteldak
- Extra getint glas achter
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
Veiligheid & Techniek
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- start/stop systeem
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Kijk ook op www.autofirst-tappel.nl voor meer dan 130 auto's met een extra uitgebreide fotoreportage.
FINANCIEREN VA. € 59,- PER MAAND ZAKELIJK EN PARTICULIER.
Elke auto wordt standaard geleverd met nieuwe/recente APK en GARANTIE.
Wij berekenen geen afleverkosten en inruil van uw huidige auto is mogelijk.
Om eventuele teleurstellingen te voorkomen verzoeken wij u voor vertrek telefonisch contact met ons op te nemen.
Wij zijn een Bovag familiebedrijf sinds 1935 met eigen showroom van 1000 m2 en eigen werkplaats met gecertificeerde monteurs.
Prijs is INCLUSIEF
- 3 Maanden huisgarantie (aanvullende garantie mogelijk)
- Nieuwe / recente APK keuring
- Technische inspectie bij binnenkomst
- Vloeistoffen inspectie
- Professionele poetsbeurt
- Tenaamstelling / verzekering
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten.
Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Hyundai i20 Coupé verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























