
Hyundai i20 - 1.0 T-GDI 100PK Comfort {uitgelichte-opties}
Algemeen
| Prijs | € 16.945 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 30.155 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 16 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | S-149-GN |
| Datum deel 1 | 16-01-2023 |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,40 sec |
| Motorvermogen | 73 kW (99 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1065 kg |
| Trekgewicht max | 1110 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | september 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2023
Referentienummer: 2718789
Prestaties
Topsnelheid: 188 km/u
Maten
Afmetingen (LxBxH): 404 x 178 x 145 cm
Interieur
Interieur: zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 115 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Comfort afleverpakket personenwagens 12 maanden:
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Interieur: Antraciet
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 16-01-2023
= Aanvullende opties en accessoires =
- 8-inch Multimediascherm
- 16'' Lichtmetalen velgen
- Aansluiting USB, eerste zitrij
- Achterbank in delen neerklapbaar (60:40)
- Achterbank passagiers detectie en alarmering (Rear Occupant Alert)
- Achteruitrijcamera met dynamische hulplijnen
- Aeroblade-ruitenwissers
- Airbag, passagier (uitschakelbaar)
- Android auto
- Android Auto (voorbereiding)
- Apple carplay
- Apple CarPlay (draadloos)
- Bagageruimte-afdekking
- Bagageruimte met verlichting
- Bandenmobiliteitsset
- Bandenspanningcontrolesysteem (TPMS)
- Blind-Spot Collision-Avoidance Assist (BCA)
- Bluetooth carkit
- Bluetooth met spraakherkenning
- Buitenspiegels, met geïntegreerd knipperlicht
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar en inklapbaar
- Compact Radio
- Dagrijverlichting, LED
- Digitale Radio (DAB+)
- Draadloze oplaadmogelijkheid (telefoon)
- Driver Attention Warning (DAW)
- Gordels, in hoogte verstelbaar
- Grille, glossy zwart
- Hoofdsteunen vóór, in hoogte verstelbaar
- Interieurverlichting, gekleurd
- ISOFIX-bevestigingspunten
- Lichtsensor
- Luidsprekers achter
- Luidsprekers voor
- Middenarmsteun
- Mistlampen, achter
- Parkeercamera achter
- Parkeersensoren, achter
- Parkeersensoren achter
- Raambediening achter, elektrisch
- Raambediening voor, elektrisch
- Standaard lak
- Start-/stopsysteem
- Stoel bestuurder, handmatig in hoogte verstelbaar
- Stuurwiel, lederlook
- Tweeters
- Verlichting voorzijde, projectie
- Versnellingspook, lederlook
- Volledig digitaal instrumentenpaneel (10,25 inch)
- Voltaansluiting (12V), eerste zitrij
= Bijzonderheden =
zeer complete Hyundai i20 o.a. voorzien van navigatie d.m.v. apple car play en android auto.
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Hyundai i20 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






































