
Hyundai i20 - 1.0 T-GDI Comfort {uitgelichte-opties}
Algemeen
| Prijs | € 18.445 |
| Prijs excl. BTW | € 15.538 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 13.504 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 20 oktober 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | T-608-ZS |
| Datum deel 1 | 20-10-2023 |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,40 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1065 kg |
| Trekgewicht max | 1110 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | september 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2020 - mrt. 2024
Referentienummer: 3243616
Technische informatie
Koppel: 171 Nm
Aandrijving
Tankinhoud: 40 liter
Prestaties
Acceleratie (0-100): 10,4 s
Topsnelheid: 188 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.640 kg
Afmetingen (LxBxH): 404 x 178 x 145 cm
Wielbasis: 258 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
CO₂-uitstoot (WLTP): 115 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Comfort afleverpakket personenauto 12 maanden € 995:
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1165 kg
Verwachtte leveringsdatum: 18-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 28-09-2023
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Kleur wit
- Lichtmetalen velgen 16"
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- DAB ontvanger
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Lederen stuurwiel en versnellingspook
- Stuur verstelbaar
Uitrusting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detectie
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor achter
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Start/stop systeem
- Uitstap waarschuwing
- Vermoeidheids herkenning
- Zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Hyundai i20 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























