
Hyundai i20 - 1.0 T-GDI 48V 100PK Comfort {uitgelichte-opties}
Algemeen
| Prijs | € 17.900 |
| Bouwjaar | Januari 2024 |
| Kilometerstand | 25.961 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 11 januari 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | X-014-NS |
| Datum deel 1 | 11-01-2024 |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,40 sec |
| Motorvermogen | 73 kW (99 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Atlas White Uni |
| Gewicht | 1065 kg |
| Trekgewicht max | 1110 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | september 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Referentienummer: 0021200299
Productienummer: 0021200299
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Topsnelheid: 188 km/u
Afmetingen (LxBxH): 404 x 178 x 145 cm
Interieur
Interieur: grijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 115 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Comfort afleverpakket personenwagens 12 maanden:
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Interieur: Donker grijs
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 11-01-2024
= Aanvullende opties en accessoires =
- 8-inch Multimediascherm
- 16'' Lichtmetalen velgen
- Aansluiting USB, eerste zitrij
- Achterbank in delen neerklapbaar (60:40)
- Achterbank passagiers detectie en alarmering (Rear Occupant Alert)
- Achteruitrijcamera met dynamische hulplijnen
- Aeroblade-ruitenwissers
- Airbag, passagier (uitschakelbaar)
- Android Auto (voorbereiding)
- Apple CarPlay (draadloos)
- Bagageruimte-afdekking
- Bagageruimte met verlichting
- Bandenmobiliteitsset
- Bandenspanningcontrolesysteem (TPMS)
- Blind-Spot Collision-Avoidance Assist (BCA)
- Bluetooth met spraakherkenning
- Buitenspiegels, met geïntegreerd knipperlicht
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar en inklapbaar
- Compact Radio
- Dagrijverlichting, LED
- Digitale Radio (DAB+)
- Draadloze oplaadmogelijkheid (telefoon)
- Driver Attention Warning (DAW)
- Gordels, in hoogte verstelbaar
- Grille, glossy zwart
- Hoofdsteunen vóór, in hoogte verstelbaar
- Interieurverlichting, gekleurd
- ISOFIX-bevestigingspunten
- Lichtsensor
- Luidsprekers achter
- Luidsprekers voor
- Mistlampen, achter
- Parkeersensoren, achter
- Raambediening achter, elektrisch
- Raambediening voor, elektrisch
- Standaard lak
- Start-/stopsysteem
- Stoel bestuurder, handmatig in hoogte verstelbaar
- Stuurwiel, lederlook
- Tweeters
- Verlichting voorzijde, projectie
- Versnellingspook, lederlook
- Volledig digitaal instrumentenpaneel (10,25 inch)
- Voltaansluiting (12V), eerste zitrij
= Bijzonderheden =
Te koop: comfortabele en zuinige 1.0 T-GDI 48V Hybrid – Comfort uitvoering
Bent u op zoek naar een moderne, zuinige en comfortabele auto? Dan is deze 1.0 T-GDI 48V 100PK Comfort een uitstekende keuze. Dankzij de slimme mild-hybrid techniek rijdt deze auto extra efficiënt zonder in te leveren op prestaties.
De auto biedt een prettige hoge zit, soepele rijervaring en is ideaal voor zowel stadsverkeer als langere ritten. Met zijn krachtige en zuinige 100PK benzinemotor geniet u van lage verbruikskosten én voldoende rijcomfort.
Belangrijkste kenmerken:
1.0 T-GDI benzinemotor met 48V mild-hybrid ondersteuning
100 PK vermogen
Comfort uitvoering
Zuinig in verbruik
Moderne uitstraling
Comfortabel interieur
Geschikt voor zowel particulier als zakelijk gebruik
De auto verkeert in nette staat en rijdt zoals het hoort. Instappen en wegrijden!
Hoeveel kost een Hyundai i20 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























