
Hyundai i20 - 1.0 T-GDI Comfort
Algemeen
| Prijs | € 20.925 |
| Prijs excl. BTW | € 17.856 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kilometerstand | 20.735 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 22 juli 2029 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | HVH-18-H |
| Datum deel 1 | 22-07-2025 |
| Topsnelheid | 183 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,10 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1065 kg |
| Trekgewicht max | 910 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | september 2023 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2023 - jan. 2026
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 74 kW (101 PK)
Vermogen elektromotor(en): 12 kW (16 PK)
Vermogen brandstofmotor: 74 kW (101 PK)
Koppel: 171 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 40 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,1 s
Topsnelheid: 183 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.640 kg
Afmetingen (LxBxH): 407 x 178 x 145 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Alcantara
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
CO₂-uitstoot: 115 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie: Ja
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Wittebrug Autobedrijven Hyundai Forepark Rhone 18 2491AP 'S-GRAVENHAGE, NL 0703073965 http://wittebrug.nl rivagroepleads@rivagroep.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- dodehoekdetectie met correctie
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Hill hold functie
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Rijstrooksensor met correctie
- Vervolgbotsing preventie
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Fabrieksgarantie
- multimedia scherm standaard
- sfeerverlichting
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
= Bijzonderheden =
Je zoekt een betrouwbare auto met uitstekende rijkwaliteiten? Dan is deze Hyundai i20 een geweldige keuze! De compacte maar pittige motor heeft een bescheiden dorst maar levert prima prestaties. In deze auto profiteer jij onder andere ook van: 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
Het digitale dashboard stelt jou in staat jouw cockpitinterface te personaliseren. Wat een gemak, die achteruitrijcamera. Alles in beeld zonder capriolen. Spraaksturing betekent dat je verschillende functies met jouw stem kunt bedienen. De auto's van vandaag rijden niet alleen subliem, maar luisteren ook goed. Via een speciale app kan je overal diverse functies controleren en de status van de auto inzien. Van A naar B zonder omwegen: altijd je eigen full map navigatiesysteem aan boord! Ook DAB ontvangst, cruise control, airconditioning, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening zijn aan boord.
Elektronische veiligheidsvoorzieningen helpen jou onderweg om de situatie op de weg te beoordelen. Deze systemen waarschuwen je als er een riskante situatie ontstaat, en kunnen in bepaalde gevallen ook zelf ingrijpen. Een camera houdt de juiste koers binnen de rijstrook in de gaten en het Lane-keeping systeem corrigeert bij afwijkingen. Als een fietser of andere weggebruiker zich net buiten je zichtveld naast de auto bevindt, slaat de actieve dodehoekdetectie meteen alarm. Het forward collision warning-systeem is constant alert en detecteert via sensor de afstand tot voorliggers. Wordt die te klein, dan volgt een automatische waarschuwing. Ook helpen het hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, jouw rit tot een veilige rit te maken.
Als dit de auto is die je zoekt, wacht dan niet langer en plan direct online een proefrit.
Met deze occasion van Wittebrug Hyundai Den Haag kiest u voor kwaliteit! Standaard leveren wij onze auto’s af inclusief de onvermijdbare kosten en inclusief 6 of 12 maanden BOVAG garantie (vanaf € 4.500 ,-).
Uiteraard kennen wij de historie van de auto’s die wij verkopen en hebben onze occasions een gegarandeerde kilometerstand. Daarnaast leveren wij onze auto’s standaard met een BOVAG 40 puntencheck.
Wilt u profiteren van nog meer zekerheid en voordelen? Kies dan voor het Wittebrug Servicepakket! Uw nieuwe auto krijgt dan voor levering een onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift, een volle tank brandstof en/of een volgeladen accu, Wittebrug voordeelpas, minimaal 12 maanden geldige APK keuring, 130 punten kwaliteitscontrole en minimaal 15.000 kilometer of 12 maanden onderhoudsvrij rijden.
Hoewel wij onze uiterste best doen om onze auto's zo compleet mogelijk aan u te presenteren, zijn druk- en zetfouten altijd onder voorbehoud. Wij adviseren u daarom dan ook om de auto voor aankoop te controleren op de aanwezigheid van de voor u belangrijke opties. Bij twijfel over de aanwezigheid van een bepaalde optie kijken wij dit voor aankoop uiteraard graag extra voor u na
Hoeveel kost een Hyundai i20 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























