
Hyundai i20 - 1.0 T-GDI Comfort Automaat | Trekhaak 1110kg | Apple/android ca
Algemeen
| Prijs | € 18.950 |
| Bouwjaar | September 2022 |
| Kilometerstand | 25.586 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | R-714-GT |
| Datum deel 1 | 26-09-2022 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,40 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Dragon Red Metallic (rood metallic) |
| Gewicht | 1090 kg |
| Trekgewicht max | 1110 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | september 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2020 - mrt. 2024
Referentienummer: 2868
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Type hybride: Half hybride
Tankinhoud: 40 liter
Prestaties
Acceleratie (0-100): 11,4 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten
Wielbasis: 258 cm
Accu
Accuconditie: 0%
Geschikt voor snelladen: nee
Interieur
Interieur: zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 117 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie tot: 26-09-2027
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- connected services
- DAB
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- kleur wit
- LED dagrijverlichting
- lichtmetalen velgen 16"
- mica kleur
Extra
- Compleet dealer onderhouden!
- Eerste eigenaar!
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur verstelbaar
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- dodehoek detectie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- start/stop systeem
- uitstap waarschuwing
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overige
- Dealer onderhouden
= Bijzonderheden =
Ontdek deze auto bij Garage Verbrugge, de officiële Hyundai-servicedealer van Zeeuws-Vlaanderen. Bent u enthousiast geworden of wilt u direct een proefrit plannen? Bel ons op 0115-681200 – onze verkopers staan klaar om u persoonlijk te adviseren.
Verkoopadviseur: Sander van Maren 06-12964856
Verkoopadviseur: Dimitri Dagevos 06-12530392
Bij ons kiest u voor zorgeloos rijden en transparante communicatie. De prijzen bij ons zijn inclusief:
• Een complete afleverbeurt volgens schema
• 12 maanden BOVAG-garantie op al onze occasions
• 1 jaar Europese mobiliteitsgarantie (pechhulp)
• Een volle tank brandstof
• Minimaal 12 maanden APK
Zo rijdt u niet alleen weg in een fantastische auto, maar ook met een zeker en vertrouwd gevoel.
Hoeveel kost een Hyundai i20 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















