
Hyundai i20 - 1.0 T-GDI Comfort AUTOMAAT | ANDROID / APPLE NAVIGATIE | AIRCO | PARKEERCAMERA
Algemeen
| Prijs | € 17.925 |
| Prijs excl. BTW | € 15.041 excl. BTW |
| Bouwjaar | Oktober 2022 |
| Kilometerstand | 72.791 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | R-747-KP |
| Datum deel 1 | 03-10-2022 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,40 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1090 kg |
| Trekgewicht max | 1110 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | september 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2020 - mrt. 2024
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 74 kW (101 PK)
Vermogen elektromotor(en): 12 kW (16 PK)
Vermogen brandstofmotor: 74 kW (101 PK)
Koppel: 171 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 40 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,4 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.660 kg
Afmetingen (LxBxH): 404 x 178 x 145 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
CO₂-uitstoot: 117 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Wittebrug Autobedrijven Hyundai Forepark Rhone 18 2491AP 'S-GRAVENHAGE, NL 0703073965 http://wittebrug.nl rivagroepleads@rivagroep.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Kleur wit
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Rijstrooksensor met correctie
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- uitstap waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
= Bijzonderheden =
Zijn dynamische uiterlijk maakt al direct duidelijk wat voor rijervaring je van deze Hyundai i20 mag verwachten: pure sportiviteit. Voor de aandrijving van deze auto zorgt een compacte motor. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
Met het digitale dashboard van deze auto is de aanpassing van jouw cockpitinterface een fluitje van een cent. Met behulp van de achteruitrijcamera kan je zo strak inparkeren als je maar wilt! Een smartphone met internetverbinding legt eenvoudig overal contact met de auto. Je kan kunt functies activeren en de conditie van de auto monitoren. Geen onnodig gedoe met knopjes en schakelaars: het audiosysteem is voorzien van spraakbediening en reageert op gesproken commando's. Met ingeschakelde cruise control zit je ontspannen achter het stuur. En deze auto heeft ook DAB ontvangst, airconditioning, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur als standaard uitrusting.
Deze Hyundai is voorzien van verschillende intelligente veiligheidsvoorzieningen. Ze kijken tijdens het rijden als het ware met je mee, ze signaleren potentieel gevaarlijke situaties en in een aantal gevallen kunnen ze ook ingrijpen. Met het Lane-keeping systeem ga je nooit onbedoeld over de streep. Botsingen met een voorligger gebeuren relatief vaak. De forward collision warning slaat tijdig alarm als dat risico ontstaat, zodat je kunt ingrijpen. Vermoeidsheidsherkenning herkent tekenen van vermoeidheid bij de bestuurder. Het systeem voorkomt dat er ongelukken gebeuren doordat de bestuurder in slaap valt. Verder is deze auto uitgerust met dodehoekdetectie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Tevens wordt deze auto geleverd met BOVAG Garantie. Een proefrit levert het overtuigende bewijs. Bel nu!
Met deze occasion van Wittebrug Hyundai Den Haag kiest u voor kwaliteit! Standaard leveren wij onze auto’s af inclusief de onvermijdbare kosten en inclusief 6 of 12 maanden BOVAG garantie (vanaf € 4.500 ,-).
Uiteraard kennen wij de historie van de auto’s die wij verkopen en hebben onze occasions een gegarandeerde kilometerstand. Daarnaast leveren wij onze auto’s standaard met een BOVAG 40 puntencheck.
Wilt u profiteren van nog meer zekerheid en voordelen? Kies dan voor het Wittebrug Servicepakket! Uw nieuwe auto krijgt dan voor levering een onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift, een volle tank brandstof en/of een volgeladen accu, Wittebrug voordeelpas, minimaal 12 maanden geldige APK keuring, 130 punten kwaliteitscontrole en minimaal 15.000 kilometer of 12 maanden onderhoudsvrij rijden.
Hoewel wij onze uiterste best doen om onze auto's zo compleet mogelijk aan u te presenteren, zijn druk- en zetfouten altijd onder voorbehoud. Wij adviseren u daarom dan ook om de auto voor aankoop te controleren op de aanwezigheid van de voor u belangrijke opties. Bij twijfel over de aanwezigheid van een bepaalde optie kijken wij dit voor aankoop uiteraard graag extra voor u na
Hoeveel kost een Hyundai i20 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























