
Hyundai i20 - 1.0 T-GDI Premium | 1e Eigenaar | Stoel/Stuur Verwarming | Clima | Camera | Navi | Cruise
Algemeen
| Prijs | € 13.900 |
| Prijs excl. BTW | € 11.633 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 121.397 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | K-902-RG |
| Datum deel 1 | 10-02-2021 |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,40 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1065 kg |
| Trekgewicht max | 1110 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | september 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2020 - mrt. 2024
Modelcode: 4608
Referentienummer: 3431915
Technische informatie
Koppel: 171 Nm
Aandrijving
Tankinhoud: 40 liter
Prestaties
Acceleratie (0-100): 10,4 s
Topsnelheid: 188 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.620 kg
Afmetingen (LxBxH): 404 x 178 x 145 cm
Wielbasis: 26 cm
Accu
Geschikt voor snelladen: nee
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
CO₂-uitstoot (WLTP): 115 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal eigenaren: 1
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
- Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
- ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1165 kg
Verwachtte leveringsdatum: 26-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 10-02-2021
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Metaalkleur
Infotainment
- DAB ontvanger
- Navigatiesysteem full map
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- Draadloze telefoonlader
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Stuurwiel verwarmd
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Lederen stuurwiel en versnellingspook
- Stuur verstelbaar
Uitrusting
- Achteruitrijcamera
- Dodehoek detectie
- Extra getint glas
- Keyless entry
- Keyless start
- LED koplampen
- Parkeersensor achter
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeer assistent
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
- Zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Prachtige, origineel Nederlandse, onderhouden Hyundai I20, welke afkomstig is van de eerste eigenaar. Voorzien van een zeer luxe uitvoering, met vele extra's!
U bent van harte welkom om deze mooie Hyundai I20 bij ons in de showroom te komen bekijken. Daarbij is het ook mogelijk om een proefrit te maken. Wij helpen u graag! LET OP: het kan zijn dat deze auto in verband met een poetsbeurt niet op onze locatie in Epe staat. Enthousiast geworden en niet meer kunnen wachten? Bel dan graag voor de beschikbaarheid en aanwezigheid van de auto.
Hoeveel kost een Hyundai i20 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.












































![MINI Cooper - 1.5 136pk 5-drs Aut. [ LED Navi Airco PDC ]](https://cdn.autowereld.nl/I761886950/240x180/mini-cooper-1-5-136pk-5-drs-aut-led-navi-airco-pdc.jpg)
















