
Hyundai i20 - 1.2 MPI Comfort 84pk Carplay | BLIS | PDC | Camera | 16´LMV met all season |
Algemeen
| Prijs | € 13.900 |
| Prijs excl. BTW | € 11.488 excl. BTW |
| Bouwjaar | Mei 2021 |
| Kilometerstand | 71.261 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | L-093-GG |
| Datum deel 1 | 14-05-2021 |
| Topsnelheid | 173 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,10 sec |
| Motorvermogen | 62 kW (84 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Parellak) |
| Oorspronkelijke kleur | Phantom Black Mica parelmoer (zwart mica |
| Gewicht | 988 kg |
| Trekgewicht max | 910 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | september 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2020 - mrt. 2024
Referentienummer: 3243583
Technische informatie
Koppel: 118 Nm
Geschikt voor snelladen: nee
Tankinhoud: 40 liter
Topsnelheid: 173 km/u
GVW: 1.550 kg
Afmetingen (LxBxH): 404 x 178 x 145 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
CO₂-uitstoot (WLTP): 120 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1088 kg
Interieur: Zwart
Verwachtte leveringsdatum: 26-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 14-05-2021
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Lichtmetalen velgen 16"
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- DAB ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Lederen stuurwiel en versnellingspook
- Stuur verstelbaar
Uitrusting
- Achteruitrijcamera
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detectie
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor achter
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
- Zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Deze Hyundai i20 1.2 MPI Comfort 84pk te koop bij Broekhuis ter Hilversum is dé ideale hatchback voor wie stijlvol, zuinig en zorgeloos wil rijden. Modern vormgegeven, verrassend ruim en voorzien van slimme technologie maakt deze i20 iedere rit comfortabel, van dagelijkse woon-werk kilometers tot weekendjes weg.
Onder de motorkap ligt een betrouwbare 1.2 MPI benzinemotor met 84 pk, gekoppeld aan een handgeschakelde 5-versnellingsbak. Dat betekent soepel rijden, lage gebruikskosten en een gemiddeld verbruik van ongeveer 1 op 19.
De Hyundai i20 staat bovendien bekend om zijn fijne wegligging, complete uitrusting en degelijke betrouwbaarheid.
Daarnaast profiteer je van een ruime bagageruimte, moderne veiligheidsopties en een strak interieur dat verrassend volwassen aanvoelt voor een compacte hatchback.
Met zijn moderne uitstraling, lage kilometerkosten en bewezen betrouwbaarheid is deze Hyundai i20 een slimme keuze voor zowel beginnende bestuurders als ervaren automobilisten die comfortabel en voordelig willen rijden.
Hoeveel kost een Hyundai i20 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























