
Hyundai i20 - 1.2i ActiveVersion 1e EIGENAAR DEALER ONDERHOUDEN 4 SEIZOENEN BANDEN AUX USB
Algemeen
| Prijs | € 4.940 |
| Bouwjaar | Augustus 2009 |
| Kilometerstand | 67.220 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 26 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 00-JLK-1 |
| Datum deel 1 | 21-08-2009 |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,90 sec |
| Motorvermogen | 57 kW (77 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 945 kg |
| Trekgewicht max | 850 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | december 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Boordcomputer
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: dec. 2008 - sep. 2010
Technische informatie
Koppel: 119 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 12,9 s
Topsnelheid: 165 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.515 kg
Afmetingen (LxBxH): 394 x 171 x 149 cm
Wielbasis: 253 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 124 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik in de stad: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Fens Occasion Center Dongen Lage Ham 106 5102AE DONGEN, NL 06-26850666 http://www.focd.nl info@focd.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 4 Seizoensbanden
- Elektronische remkrachtverdeling
Infotainment
- aux /usb aansluiting
- Cd-wisselaar
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- hoofdsteunen anti-whiplash
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Deze Hyundai i20 1.2i Active Version is een originele Nederlandse auto en is rechtstreeks afkomstig van de dealer! Deze Hyundai i20 is 1e EIGENAAR en is VOLLEDIG DEALER ONDERHOUDEN! Ook staat deze i20 op 4 perfecte 4 Seizoenen banden van het Topmerk Vredestein en heeft ie pas over 13.000 Kilometer z'n volgende onderhoud weer nodig! Ook is deze Hyundai voorzien van een distributieketting en daardoor oerdegelijk en onderhoudsvriendelijk! Bovendien heeft deze Hyundai i20 Apk t/m 26-5-2027! En is dus direct mee te nemen! Wij rekenen GEEN kosten rijklaar!
Waar grote auto's rondjes rijden om een parkeerplek te vinden prikt u deze compacte Hyundai i20 er makkelijk tussen! Deze dealeronderhouden auto is van het bouwjaar 2009 en komt van de eerste eigenaar. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak.
Met een druk op de knop verandert u het volume of het zenderstation met de audiobediening op het stuurwiel. Via de usb-aansluiting koppelt u een usb-stick, muziekspeler of smartphone met het audiosysteem. Natuurlijk behoren centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Om deze Hyundai echt te ervaren, moet u beslist een proefrit maken. Mail ons nu of bel ons, dan maken we snel een afspraak.
NEEM VOOR U WILT KOMEN KIJKEN NAAR EEN AUTO TELEFONISCH CONTACT MET ONS OP 0162-313775 (optie 2) U BENT VAN HARTE WELKOM VOOR PROEFRIT!
Overige informatie: Inruil, financiering, garantie of nieuwe apk zijn bespreekbaar. Inruil van uw auto, bus, bestelwagen,vrachtwagen , camper, caravan, boot, graafmachines tractoren of andere industriële equipment is mogelijk! Overdekte showroom 2500 M2 met 100 occasions op voorraad! Ons adres is Lage Ham 106 in Dongen. Openingstijden:Maandag: Gesloten, Dinsdag t/m vrijdag: 09.00 t/m 17:30 zaterdag 09.00 t/m 14.00. Wij zijn bereikbaar op 0162-313 775 Verdere informatie: WWW.FOCD.NL. Voor informatie over afwijkende openingstijden wat betreft feestdagen kunt u terecht op onze home pagina van WWW.FOCD.NL
Hoeveel kost een Hyundai i20 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



































