
€ 899
| Prijs | € 2.595 |
| Bouwjaar | December 2010 |
| Kilometerstand | 209.155 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 64-NXH-8 |
| Datum deel 1 | 10-12-2010 |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,90 sec |
| Motorvermogen | 57 kW (77 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 945 kg |
| Trekgewicht max | 850 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | september 2010 |
| Meer modelinformatie |
Hyundai i20 1.2i i-Motion
12-2010 • 57 kW / 78 PK • Benzine • Handgeschakeld
Hyundai i20 1.2i i-Motion
12-2010 • 57 kW / 78 PK • Benzine • Handgeschakeld
In ons bedrijf vindt u alle merken gebruikte auto’s van goedkopere(budget) tot dealer onderhouden en jong gebruikte dealer occasions.
Gebruik het filter om een voertuig te zoeken, of bekijk onze volledige voorraad.
Staat het gewenste voertuig er niet tussen, dan helpen we u we graag zoeken.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven.
Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie,
maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.















