
Hyundai i20 - 1.2i i-Motion|Airco|Trekhaak|Apk 1-2027
Algemeen
| Prijs | € 2.450 |
| Bouwjaar | Maart 2011 |
| Kilometerstand | 184.718 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 11 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 67-PSB-7 |
| Datum deel 1 | 17-03-2011 |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,90 sec |
| Motorvermogen | 57 kW (77 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 945 kg |
| Trekgewicht max | 850 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | september 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Hyundai i20 1.2i i-Motion|Airco|Trekhaak|Apk 1-2027
- Kenteken: 67-PSB-7
- Merk: Hyundai
- Model: i20
- APK tot: 11-01-2027
- Tellerstand: 184718 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2011
- Transmissie: Handgeschakeld 5
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1248 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: G4LA-5
- Vermogen: 57 kW / 78pk
- Ledig gewicht: 945 kg
- Max. trekgewicht: 850 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.1 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 394 cm
- Hoogte: 1490 cm
- Aantal sleutels: 1
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 92 - 99 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Boordcomputer
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Licht metalen velgen
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Trekhaak met afneembare kogel
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Aluminium interieur afwerking
- Bagage-scheidingsnet
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Welkom bij Autoplein Friesland.
Wij bieden een goed rijdende I20 aan voorzien van een trekhaak afneembaar, airco, audio origineel.
De I20 hoeft pas weer een onderhoudsbeurt bij 194.000 kilometer en de apk keuring loopt tot 1-2027
Autoplein Friesland
Industrieweg 10
9011 WH Jirnsum
0610388285
info@autobedrijfnugteren.nl
www.autopleinfriesland.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Hyundai i20 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














































