
Hyundai i20 - 1.2i i-Motion - Schade
Algemeen
| Prijs | € 1.995 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 218.280 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 10 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 88-ZBP-1 |
| Datum deel 1 | 29-09-2012 |
| Topsnelheid | 168 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,70 sec |
| Motorvermogen | 63 kW (86 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 945 kg |
| Trekgewicht max | 850 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | juni 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/60 R15
Acceleratie (0-100): 12,7 s
Topsnelheid: 168 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.515 kg
Afmetingen (LxBxH): 400 x 171 x 149 cm
Wielbasis: 253 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 109 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Staat
Aantal handzenders: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bagage-scheidingsnet
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Start/stop systeem
= Bijzonderheden =
LET OP: Betreft een schade meeneemprijs zonder service en garantie... Motorlampje brandt...!!!
Bij de aankoop van uw auto heeft u 3 verschillende opties:
1e optie: geadverteerde schadeauto- of occasionprijs.
(Volgende opties betreffen uitsluitend occasions)
2e optie: Service prijs: €225,- --> Nieuwe APK + afleveringsbeurt
3e optie: (Alleen mogelijk bij aanschaf van een auto van minimaal €4500,-)
1. Full Service prijs: €595,- --> Nieuwe APK + afleveringsbeurt + 3 maanden garantie.
2. Premium Service prijs: €795,- --> Nieuwe APK + afleveringsbeurt + 6 maanden garantie.
Van der Ven Auto's B.V. Ettenseweg 76 4706 PB Roosendaal Telefoon: 0165-523912 (Optie 4)
E-mail: verkoop@venauto.nl Website: www.venauto.nl
Bel of App 06-51896460 of 06-30122169 voor een afspraak!
Gesproken talen: Nederlands, Engels, Duits en Turks.
Inruil van uw huidige auto is altijd mogelijk!!
Het volgende betreft export/schade auto's:
Wij zijn geopend van maandag t/m vrijdag van 8.00 t/m 18.00, op zaterdag van 8.00 t/m 17.00.
Het ophalen van een voertuig is mogelijk van maandag t/m vrijdag van 8.00 t/m 16.00.
HET AFHALEN VAN UW VOERTUIG, DIENT 24 UUR VAN TEVOREN PER E-MAIL OF TELEFOON WORDEN GEMELD.
Een voertuig reserveren is alleen mogelijk met een aanbetaling, afhankelijk van de waarde van het voertuig zou een gepaste aanbetaling plaats moeten vinden
Nadat u een aankoop gedaan heeft moet het voertuig binnen 14 dagen betaald en opgehaald te worden.
Transport dient u zelf te regelen. Wij brengen geen auto's.
LET OP: Op al onze voertuigen is geen enkele vorm van garantie, coulance, teruggave, omruiling, terugbetaling of reclamatie mogelijk!
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden!
Voor uw aankoop, dient u alles zelf te hebben gecontroleerd.
Hoeveel kost een Hyundai i20 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























![Lynk & Co 01 - 1.5 PHEV [ Panorama Navi 360°-Camera Keyless ]](https://cdn.autowereld.nl/I762416891/240x180/lynk-co-01-1-5-phev-panorama-navi-360-camera-keyless.jpg)
































































