
Hyundai i30 Wagon - 1.0 T-GDi MHEV Comfort Smart | Achteruitrijcamera | Airco (automatisch) | Apple Carplay/An
Algemeen
| Prijs | € 15.730 |
| Prijs excl. BTW | € 13.255 excl. BTW |
| Bouwjaar | September 2022 |
| Kilometerstand | 93.196 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 21 september 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | R-813-JX |
| Datum deel 1 | 21-09-2022 |
| Topsnelheid | 196 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,40 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1246 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | november 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Skiluik
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: nov. 2020 - jun. 2024
Referentienummer: 2789193
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 88 kW (120 PK)
Vermogen elektromotor(en): 12 kW (16 PK)
Vermogen brandstofmotor: 88 kW (119 PK)
Koppel: 172 Nm
Aandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Prestaties
Acceleratie (0-100): 11,4 s
Topsnelheid: 196 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.850 kg
Afmetingen (LxBxH): 459 x 180 x 148 cm
Wielbasis: 265 cm
Accu
Geschikt voor snelladen: nee
Interieur
Interieurkleur: zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 120 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik in de stad: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4 l/100km (1 op 25,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie: Ja
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Comfort afleverpakket personenwagens 12 maanden:
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1346 kg
Interieur: Zwart
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 19-09-2022
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mica kleur
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- DAB ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm middel
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank met armsteun en skiluik
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Kunstlederen stuurwiel
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Uitrusting
- Achteruitrijcamera
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Buitenspiegels met verlichting
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless entry
- Keyless start
- Koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Passagiersairbag
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Start/stop systeem
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Zij airbag(s) voor
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Rijstrooksensor met correctie
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Fabrieksgarantie
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
= Bijzonderheden =
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Hyundai i30 Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























