
Hyundai i30 - 1.4i 16v Black Edition
Algemeen
| Prijs | € 5.950 |
| Bouwjaar | Januari 2013 |
| Kilometerstand | 159.906 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 23 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KGL-47-T |
| Datum deel 1 | 24-01-2013 (import) |
| Topsnelheid | 182 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,20 sec |
| Motorvermogen | 73 kW (99 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1396 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1160 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | maart 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/CD-speler
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 13,2 s
Topsnelheid: 182 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.820 kg
Afmetingen (LxBxH): 428 x 178 x 148 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6 l/100km (1 op 16,7)
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen voor
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Hill hold-functie
- Start/stop systeem
Overig
- 6 Versnellingen
- antenne
- APK
- boekjes aanwezig
- bumpers en spiegels in car.kleur
- dealer onderhouden
- garantie
- incl boekjes
- isofix
- led dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Multifunctioneel stuur
- toerenteller
- zeer mooie en technisch goed onderhouden auto
AUTOBEDRIJF BOVAK
Weidehek 58 C
4824AS Breda
TEL:076-5991540
MOB:0649313410
E-MAIL:INFO@AUTOBEDRIJFBOVAK.NL
WEBSITE:AUTOBEDRIJFBOVAK.NL
Hoeveel kost een Hyundai i30 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.













































































