
Hyundai i30 - 1.6 GDI i-Vision|2e Eigenaar|Navigatie|Camera|CruiseControl
Algemeen
| Prijs | € 7.950 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 151.406 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 24 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 3-KGS-97 |
| Datum deel 1 | 15-04-2013 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 99 kW (135 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1591 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1168 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | maart 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.720 kg
Afmetingen (LxBxH): 430 x 178 x 147 cm
Wielbasis: 265 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 118 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Audio-navigatiesysteem
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Ruitensproeiers verwarmbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Parkeersensor voor en achter
- Start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Laat u niets wijsmaken, de reputatie van de Koreaanse automerken is boven iedere twijfel verheven. Dat geldt ook voor deze Hyundai I30. De aandrijving van deze Hyundai wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Ook 15 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare passagiersstoel, verwarmde ruitensproeiers en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging zijn aan boord.
Kinderfietsje niet gezien bij het inparkeren? Dat gebeurt u nooit meer. Daar zorgt de achteruitrijcamera wel voor! Ook praktisch: deze auto is voorzien van een eigen navigatiesysteem. Ook is de auto voorzien van electronic climate control. Met de audiobediening op het stuur bedient u het audiosysteem zonder uw ogen van de weg te halen. De regensensor regelt zelf de optimale snelheid van de ruitenwissers zodat u dat niet zelf hoeft te doen. Ook is de Hyundai uitgerust met: cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Zoals u mag verwachten van deze Hyundai I30 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Door de hill hold control is geen helling meer een probleem om stil te staan. Bij een gevaarlijke situatie is remmen essentieel. De Brake Assist haalt het maximum uit de remcapaciteiten van deze Hyundai I30.
Wilt u deze auto zelf ervaren? Neem dan contact op met een van onze medewerkers.
Topper Auto is een universeel autobedrijf. Onze bouwjaren, tellerstanden en prijzen zijn exact vermeld en inruil van uw huidige auto is bij ons altijd mogelijk. Elke occasion word afgeleverd met NAP certificaat en een geldige Apk. Ook is het financieren en verzekeren van uw nieuwe aankoop via ons mogelijk.
Al onze occasions zijn uitsluitend op afspraak te bezichtigen, daarom verzoeken wij u vriendelijk van te voren te bellen voor een afspraak.
Inruil Mogelijk!
Hoeveel kost een Hyundai i30 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























































































































![Volkswagen ID.3 - 58kWh 204pk 1ST Plus 89% SoH [ CAMERA+CARPLAY+STOELVERWARMING ]](https://cdn.autowereld.nl/I759714829/240x180/volkswagen-id-3-58kwh-204pk-1st-plus-89-soh-camera-carplay-stoelverwarming.jpg)
