
Hyundai i30 - 1.6 GDI 135pk , Nieuwstaat/Navi/Camera/1e eig/Historie 100%
Algemeen
| Prijs | € 10.900 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 60.142 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 30 april 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 28-04-2015 (import) |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 99 kW (135 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1591 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Ice Blue / MET, Black. (blauw metallic) |
| Gewicht | 1168 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | maart 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Prestaties
Topsnelheid: 195 km/u
Maten
Wielbasis: 2.650 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 134 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad: 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: geen
Identificatie
Referentienummer: 242
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- 6 Luidspreker
- Audio-navigatiesysteem
- Bluetooth-interface
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegel electr. inklapbaar
- Buitenspiegel electr. inklapbaar
- Buitenspiegel gespoten
- Bumper Wagenkleur
- Carrosserie: 5-deurs
- Knipperlicht in Buitenspiegel geïntegreerd
- Knipperlicht in Buitenspiegel geïntegreerd
- Metallic-lak
- Mistlamp
- Portiergrepen buiten Wagenkleur
Extra
- Achterbankleuning gedeeld/klapbaar
- Achterruit verwarmbaar
- Achterspoiler met geïntegreerd remlicht
- Airbag Passagierszijde uitschakelbaar
- Audiosysteem: Radio met CD-speler (MP3-compatibel)
- Bandenreparatieset
- Brillenhouder in Dakbekleding geïntegreerd
- Edition-pakket Silver
- Emissie-arm volgens emissienorm Euro 5
- Grille Wagenkleur
- Handschoenenvak met Koelfunctie
- Inschakelautomaat voor Rijlicht / Lichtsensor
- Knie-airbag
- Licht-uit-automatiek
- Middenarmsteun achter met Bekerhouder
- Motor 1,6 L - 99 kW GDI Katalysator
- Portiergrepen buiten, Greepkom verlicht
- Remassistent
- Rijassistent-systeem Hill-start
- Stuurkolom (Stuur) verstelbaar (verticaal / axiaal)
- Tegenstuurassistentie (Vehicle Stability Management, VSM)
- Transmissie 6 versnellingen
- Tweeter
- USB-aansluiting + AUX-IN-aansluiting
- Voorruit met Bandfilter boven
- Zijbotsingbescherming
Interieur & Comfort
- Achteruitrijcamera
- Audiobediening op het stuurwiel
- Automatische airconditioning 2 zones
- Bagageruimteafdekking / Verduistering
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Middenarmsteun voor
- Opbergtas aan Voorstoelleuningen
- Opbergtas aan Voorstoelleuningen
- Portiergrepen binnen verchroomd
- Portiergrepen binnen verchroomd
- Schakel-/selectiehefboomgreep Leer
- Stoelbekleding/kussens: Stof
- Stoelverwarming voor
- Stoel voor links hoogteverstelbaar
- Stoel voor rechts hoogteverstelbaar
- Stuur (Leer)
- Zonnekleppen met Spiegel (verlicht)
- Zonnekleppen met Spiegel (verlicht)
Veiligheid & Techniek
- Airbag Bestuurders-/passagierskant
- Bochtverlichting
- Buitentemperatuursensor
- Centrale vergrendeling met Afstandsbediening
- Elektr. remkrachtverdeling
- Gordelspanner
- Hoofdairbag-systeem
- Isofix-houder voor Kinderzitje
- Koplamphoogteregeling
- Parkeerhulp achter
- Toerenteller
- Traction control (TCS)
- Veiligheidsgordels voor hoogteverstelbaar
- Wegrijblokkering (elektronisch)
- Zij-airbag voor
Verlichting & Techniek
- Dagrijlicht LED
= Bijzonderheden =
Werkelijk zo goed als nieuwe Hyundai i30 van 2015 met een super kilometerstand van slechts 60.000km.
1 gebruikster gehad van 2015 tot heden! Volledige onderhoudshistorie aanwezig en de auto is echt in een absurd nette conditie, zo zien we ze niet vaak!
De 1.6 benzinemotor met 135pk loopt perfect, en de handgeschakelde zesbak doet ook gewoon wat je ervan verlangd.
Deze uiterst prettig rijdende gezinsauto heb ik uit Duitsland geïmporteerd en wordt uiteraard op NL kenteken afgeleverd , met een kleine onderhoudsbeurt waar hij nu weer aan toe is.
Voorzien van onder andere;
-Automatische airco
-Navigatiesysteem
-Achteruitrij-camera
-Stoelverwarming voor
-Parkeersensoren achter
-Elektrische ramen voor en achter
-Elektrisch verstelbare buitenspiegels
-Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
-Lichtmetalen velgen met rondom zgan zomerbanden
-Extra set winterbanden op LMV aanwezig
-Centrale portiervergrendeling op afstandsbediening, beide sleutels aanwezig.
Betrouwbare no-nonsense gezinsauto voor nog jááááááááren rijplezier !
Omdat ik vaak onderweg ben om auto's in te kopen en op te halen graag even een afspraak maken voor een bezichtiging en/of een proefrit, dit voorkomt dat u voor een dichte deur komt te staan.
Controleer voor aanschaf of de in de advertentie beschreven uitrusting en/of opties die voor u belangrijk zijn ook daadwerkelijk aanwezig zijn in het aangeboden voertuig, veel van de gegevens komen geautomatiseerd in de advertentie en kan afwijken van de daadwerkelijke uitvoering/uitrusting.
Inruil is mogelijk , tegen handelswaarde én als het in te ruilen object mij aan staat.
Tim Brok Auto's
De Dennen 7a
7491HH DELDEN
Tel: 06- 51 76 55 21
E-mail: info@timbrokautos.nl
www.timbrokautos.nl
Hoeveel kost een Hyundai i30 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















































