
Hyundai i30 - 1.6 GDi i-Motion CAMERA NAVI CRUISE ECC LM
Algemeen
| Prijs | € 8.500 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 163.955 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 28 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JS-860-H |
| Datum deel 1 | 31-08-2016 |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 99 kW (135 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1591 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1168 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | januari 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Hyundai i30 1.6 GDi i-Motion CAMERA NAVI CRUISE ECC LM.
- Kenteken: JS-860-H
- Merk: Hyundai
- Model: i30
- APK tot: 28-05-2027
- Tellerstand: 163955 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2016
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: wit
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1591 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: G4FD
- Vermogen: 99 kW / 135pk
- Ledig gewicht: 1168 kg
- Max. trekgewicht: 1400 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 430 cm
- Breedte: 178 cm
- Hoogte: 1465 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Cruise control
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 15"
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Sportvelgen
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco Automatisch
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Microvezel bekleding
- Middenarmsteun voor
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. Deze Hyundai i30 heeft 163955 kilometer gelopen. De aandrijving van deze Hyundai wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Tot de uitrusting van deze Hyundai behoren ook 15 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, getint glas, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
Het navigatiesysteem zorgt ervoor dat u snel en ontspannen op uw bestemming aankomt. Automatische airconditioning verwarmt of koelt het interieur met een druk op de knop. Ook lekker handig is de audiobediening op het stuur. Een plekje vinden in de binnenstad is één, inparkeren is twee. Voor dat laatste heeft deze Hyundai i30 prima parkeersensoren die u een handje helpen. De cruise control vermindert het brandstofverbruik en vergroot het comfort. Deze auto is voorzien van isofix-aansluiting en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Een proefrit levert het overtuigende bewijs. Bel nu!
U kunt deze deze auto financieren vanaf €159,00 per maand.
Voor meer vragen of informatie kunt u ons altijd bellen mailen of smsen.
Kijk ook eens naar onze andere voordelige advertenties.
Onze garantie/rijklaar pakketten
Instapgarantie (€399,-)
Auto's van 10 - 15 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie.
Nieuwe APK.
Algehele check.
Kleine onderhoudsbeurt.
Excellent garantie (€499,-)
Auto's tot 10 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie.
Nieuwe APK.
Algehele check.
Kleine onderhoudsbeurt.
Excellent plus garantie (€699,-)
Auto's tot 10 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie.
Nieuwe APK.
Algehele check.
Grote onderhoudsbeurt.
Exclusive garantie (€1499,-)
Speciaal voor onze exclusives.
Auto's tot 10 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie
Nieuwe APK.
Algehele check
Inclusief onderhoudsbeurt.
Onze advertenties worden met grote zorgvuldigheid op het internet geplaatst. Mocht er onverhoopt toch een fout in staan, dan kan hieraan geen rechten worden ontleend.
Financiering is mogelijk.
Whatsapp nummer voor:
RTO Autoservice Stadskanaal
06-11 86 66 32
Whatsapp nummer voor:
RTO Exclusive
06- 25 37 00 90
RTO Autoservice Stadskanaal
Veenstraat 3
9502EZ Stadskanaal
0599727012
stadskanaal@rtoautoservice.nl
www.rtoautoservice.nl
Hoeveel kost een Hyundai i30 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









































