
Hyundai i30 - I 30 1.0 T-GDI First Edition [Navigatie Climate Apple / Android Cruise ]
Algemeen
| Prijs | € 10.445 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 139.502 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 04 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | J-283-JZ |
| Datum deel 1 | 23-01-2017 (import) |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,30 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Bruin |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin |
| Gewicht | 1169 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | januari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
GVW: 1.800 kg
Wielbasis: 292 cm
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
CO₂-uitstoot: 108 g/km
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Achteruitrijcamera
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Audiobediening op het stuur
- Bluetooth aansluiting
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch inklapbare spiegels
- Hill-hold control
- Isofix
- Lane assist
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuur en pook
- LED koplampen
- Lichtsensor
- Metallic lak
- Midden armsteun
- Multi functioneel stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem via app
- Parkeersensoren achter
- Privacy glas
- Radio/Bluetooth
- Side airbags
- Start/Stop systeem
- Stuur verstelbaar
- Telefoonvoorbereiding
= Bijzonderheden =
We hebben een mooie i30 uit 2017 beschikbaar met opties zoals handel, handel en handel.
Hij is in nette staat, met een tellerstand van 139.502 km.
De Hyundai i30 heeft een benzinemotor met een vermogen van 88 KW (120 PK) en een gemiddeld verbruik van 4.70 liter per 100 km. Hij staat te koop voor € 10.445. Liever per maand betalen? Dat kan vanaf € 172 per maand.
Deze auto is technisch gecontroleerd door onze professionals. Alle bevindingen vind je terug in het Nationaal Autorapport, dat je gratis kunt downloaden op onze website. Daarin staan ook de onderhoudshistorie, kilometerstand en alle controlepunten.
Contact
Bel of whatsapp ons (elke dag bereikbaar!)
Hoeveel kost een Hyundai i30 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


![Hyundai i30 - I 30 1.0 T-GDI First Edition [Navigatie Climate Apple / Android Cruise ] - AutoWereld.nl](https://cdn.autowereld.nl/I761886840/1280x0/hyundai-i30-i-30-1-0-t-gdi-first-edition-navigatie-climate-apple-android-cruise.jpg)




















![Hyundai i30 - I 30 1.0 T-GDI First Edition [Navigatie Climate Apple / Android Cruise ]](https://cdn.autowereld.nl/I761886840/240x180/hyundai-i30-i-30-1-0-t-gdi-first-edition-navigatie-climate-apple-android-cruise.jpg)