
Hyundai IONIQ 6 - Connect 77 kWh | Elektrische verstelbare stoelen | Navigatie | V2L | Carplay
Algemeen
| Prijs | € 29.730 |
| Prijs excl. BTW | € 24.570 excl. BTW |
| Bouwjaar | Februari 2024 |
| Kilometerstand | 16.541 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 23 februari 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | S-534-XV |
| Datum deel 1 | 23-02-2024 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,40 sec |
| Motorvermogen | 168 kW (228 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Geel |
| Oorspronkelijke kleur | Gravity Gold Matte |
| Gewicht | 1885 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | januari 2023 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Referentienummer: 3445877
Technische informatie
Koppel: 350 Nm
Afmetingen (LxBxH): 486 x 188 x 150 cm
Acceleratie (0-100): 7,4 s
Topsnelheid: 185 km/u
Interieur
Interieurkleur: zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 251 - € 275 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie tot: 22-02-2029
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Comfort afleverpakket personenwagens 12 maanden:
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
Overige informatie
Interieur: Antraciet
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 23-02-2024
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Mica kleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Head-up display
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Achterstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Hoofdsteunen voor en achter
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Rijstrooksensor met correctie
- Vervolgbotsing preventie
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Geluidsisolerend glas
- Hill hold functie
- Kruisend verkeer detectie
- Oplaadmogelijkheid
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Vehicle-to-load
- Verkeersbord detectie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
= Bijzonderheden =
Auto Nieuw Show
De genoemde acties zijn alleen geldig bij Autogroep Ursem Barten B.V. en niet geldig i.c.m. andere acties. De genoemde prijzen zijn inclusief: Eventuele meerprijs lak, Onvermijdbare kosten rijklaar maken, leges kenteken, kosten tenaamstellen en recyclingbijdrage. Exclusief: Volle acculading, Standaard afleverpakket (Matten set & calamiteitenpakket), Luxe kentekenplaten, Waxoil lak behandeling.
5 jaar volledige fabrieksgarantie, life-time navigatie updates (Als de auto voorzien is van een af-fabriek navigatiesysteem), meerdere kleuren uit voorraad leverbaar, aanbieding geldig zolang de voorraad strekt.
(Importeurs acties zijn reeds verwerkt in actieprijs)
(Vraag naar de actuele beschikbaarheid van getoonde model, beschikbaarheid van uitvoering(en) kan afwijken)
Hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg samen stellen kunnen wij niet verantwoordelijk worden gehouden voor fouten in opties en/ of uitrusting niveaus. Wij adviseren u dan ook om zaken die uw koop beslissing zouden kunnen beïnvloeden voor aankoop te controleren.
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Hyundai IONIQ 6 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























