
Hyundai ix35 - 2.0i 16V Style Automaat Trekhaak APK 16-05-2026

Algemeen
Prijs | € 7.444 |
Bouwjaar | 2010 |
Kilometerstand | 184.171 km ![]() |
Brandstof | Benzine |
Transmissie | Automaat |
Aantal versnellingen | 6 |
APK | Ja, tot 16 mei 2026 |
BTW auto | Nee, marge |
Kenteken | 82-NLN-5 |
Datum deel 1 | 29-10-2010 |
Topsnelheid | 182 km/u |
Acceleratie | 0-100 km/u in 10,60 sec |
Motorvermogen | 120 kW (163 pk) |
Aantal deuren | 5-deurs |
Aantal zitplaatsen | 5 |
Aantal cilinders | 4-cilinder |
Cilinderinhoud | 1998 cc |
Energielabel | D |
Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
Kleur | Zwart |
Oorspronkelijke kleur | Zwart |
Gewicht | 1372 kg |
Trekgewicht max | 1600 kg |
Trekgewicht onger. | 750 kg |
Verbruik | (±) 1 op 13 |
Introductiejaar | maart 2010 |
Meer modelinformatie |


Aanbieder
Barwoutswaarder 11
3449HE Woerden
+31348724347
https://www.vandenboogautomotive.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,6 s
Topsnelheid: 182 km/u
GVW: 1.980 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 187 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,9 l/100km (1 op 12,7)
Brandstofverbruik in de stad: 10,4 l/100km (1 op 9,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 217 - € 240 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
Overig
- 4e Eigenaar
- Goede banden
- Goed onderhouden
- Handgrepen en spiegels in de kleur
- Hoedeplank niet aanwezig
- Rook en huisdier vrij
- Toerenteller
= Bijzonderheden =
Deze Hyundai ix35 komt uit 2010, werd geleverd van 01-03-2010 tot 30-11-2013 en kostte toen € 28.835,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2010 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 120 kW (163 PK) en een cilinderinhoud van 1998 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 182 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 10,6 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 7,9 liter per 100 km en hij weegt 1372 kg. De APK is geldig tot 16-05-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 227,83 per kwartaal.
-
-
Met slimme techniek, een grote mate van degelijkheid en veel aandacht voor ruimte en comfort hebben de Koreaanse automerken in Europa een zeer goede reputatie verworven. De aandrijving van deze Hyundai wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Bij de uitrusting van deze Hyundai horen onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, halflederen bekleding, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Electronic climate control regelt volautomatisch de temperatuur. U kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. Het stuur heeft diverse extra functies, zodat u altijd met twee handen rijdt. De audiobediening is daar een voorbeeld van. Veilig en makkelijk. De auto neemt u werk uit handen doordat hij zelf veel in de gaten houdt. Een regensensor en een automatisch inschakelbare verlichting nemen waar wanneer de ruitenwissers en het licht aan moeten. De cruise control betekent gemak, comfort en zuinig rijden. Ook lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, toerenteller, bagage afdekhoes en lederen versnellingspook zijn aan boord.
Wilt u met deze Hyundai Ix35 een proefrit maken? Bel of mail ons dan nu voor een afspraak.
Welkom bij Van Den boog Automotive.
Met meer dan 24jaar ervaring in de autobranche uw adres voor uw nieuwe auto.
Door de jaren heen heb ik een grote kring met autobedrijven om me heen verzameld waardoor ik een gevarieerd aanbod kan bieden en een constante nieuwe aanvoer heb van auto’s
Alle inruil is mogelijk. Van auto tot caravan, motor of boot, ik ben altijd bereid een bod te doen en te kijken of we er samen uit kunnen komen.
Niet toe aan een nieuwe auto maar u wilt wel van uw huidige Auto (caravan motor etc) af, ook dan ben ik bereid u een bod te doen.
U kunt mij vinden in Woerden op onderstaand adres, belt (0348-724347) u voordat u langskomt dan zorg ik dat de koffie klaar staat
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan VWE of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder
Hoeveel kost een Hyundai ix35 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.