
Kia Cee'd - 1.6 GDI Plus Pack Trekhaak Camera Pdc Cruise Clima Navi
Algemeen
| Prijs | € 5.750 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 191.237 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 27 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 39-XZS-9 |
| Datum deel 1 | 25-09-2012 |
| Motorvermogen | 99 kW (135 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1591 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1168 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Acceleratie (0-100): 10,2 s
Topsnelheid: 195 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.720 kg
Afmetingen (LxBxH): 431 x 178 x 147 cm
Wielbasis: 265 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 119 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik in de stad: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun achter
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
Overig
- Mooie nette auto
- parkeer sensoren achter
= Bijzonderheden =
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Voor meer foto’s en uitgebreide informatie verwijzen wij u graag naar onze website.
Inruil van uw huidige auto is uiteraard mogelijk.
Wij verzoeken u vriendelijk om uitsluitend telefonisch contact met ons op te nemen. Op berichten via Marktplaats kunnen wij helaas niet reageren.
Voor een indicatie van uw inruilprijs adviseren wij u om een afspraak te maken. Wij geven geen prijsopgaven op basis van uitsluitend foto’s.
Wij raden u aan om altijd vooraf telefonisch contact op te nemen voordat u vertrekt, om teleurstelling te voorkomen indien de auto inmiddels is verkocht. Voertuigen worden uitsluitend gereserveerd na overleg en bevestiging.
Met vriendelijke groet,
Van Tongerlo Auto’s
T: 0642787050
E: info@tongerloautos.nl
W: www.tongerloautos.nl
Hoeveel kost een Kia Cee'd verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























