
Kia Cee'd - 1.6 GDI Super Pack Premium Xenon Memory Leder
Algemeen
| Prijs | € 6.950 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 171.523 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 95-XSB-4 |
| Datum deel 1 | 19-07-2012 |
| Motorvermogen | 99 kW (135 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1591 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin metallic |
| Gewicht | 1168 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
Aanbieder
Bukkumweg 3B
5081CT Hilvarenbeek
013-7610436
https://www.bartvanaakenautos.nl/
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Hele complete uitvoering
Dealer onderhouden
Wordt geleverd met nieuwe APK
Kia cee'd 1.6 GDI Super Pack Premium Xenon Memory Leder
- Kenteken: 95-XSB-4
- Merk: Kia
- Model: cee'd
- APK tot: 06-01-2027
- Tellerstand: 171523 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2012
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: bruin Metallic
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1591 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: G4FD
- Vermogen: 99 kW / 135pk
- Ledig gewicht: 1168 kg
- Max. trekgewicht: 1400 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.4 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 431 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Bi-xenon koplampen
- Buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio CD speler
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Armsteun achter
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur verstelbaar
- Stuur verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
Hele complete uitvoering
Dealer onderhouden
Wordt geleverd met nieuwe APK
Bart van Aaken Auto's B.V.
Bukkumweg 3B
5081CT Hilvarenbeek
013-7610436
info@bartvanaakenautos.nl
www.bartvanaakenautos.nl/
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Kia Cee'd verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











































