
Dacia Sandero Stepway - 1.6 Airco/Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 2.450 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 183.798 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 24 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 62-KFT-2 |
| Datum deel 1 | 11-11-2009 |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,50 sec |
| Motorvermogen | 64 kW (87 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1070 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 585 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | juni 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Dacia Sandero 1.6 Stepway Airco/Trekhaak
- Kenteken: 62-KFT-2
- Merk: Dacia
- Model: Sandero
- APK tot: 24-10-2026
- Tellerstand: 183798 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2009
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: K7M F7
- Vermogen: 64 kW / 87pk
- Ledig gewicht: 1070 kg
- Max. trekgewicht: 1100 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 7.6 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 402 cm
- Aantal sleutels: 2
- Motorrijtuigenbelasting: € 145 - 158 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Pakket: Electric pakket
- Afst. bed. voor centr. deurvergr
- Elektrische ramen voor
Comfort
- Boordcomputer
Exterieur
- Afst. bed. voor centr. deurvergr
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Dakrails
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Trekhaak
- Warmtewerend glas
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Aluminium interieur afwerking
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Zeer nette en goed onderhouden Dacia Sandero Stepway 1.6 uit 2009.
Origineel Nederlandse auto met aantoonbaar 183.000 kilometer.
Voorzien van goed werkende airco, elektrische ramen en trekhaak.
Fijne, zuinige en betrouwbare auto!
Voor meer informatie: 06-46037389 (ook Whatsapp) of 0561-610090
Gerard Kramer Klassiekers
Chroomweg 24
8471XL Wolvega
0561610090
info@gerardkramerklassiekers.nl
www.gerardkramerklassiekers.nl
Hoeveel kost een Dacia Sandero Stepway verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































