
Kia Cee'd - Ceed 1.0 T-GDi ComfortLine | Adaptive cruise | Carplay | Camera | DAB | Climate control |
Algemeen
| Prijs | € 15.400 |
| Prijs excl. BTW | € 12.987 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 100.257 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 30 juni 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | P-042-VD |
| Datum deel 1 | 30-06-2022 |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,30 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | 1k |
| Gewicht | 1235 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | juli 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2026
Typenummer: J7W5K5G17KK850
Technische informatie
Koppel: 172 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 11,4 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.840 kg
Afmetingen (LxB): 461 x 180 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieur: (WK), Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 5,3 l/100km (1 op 18,9)
CO₂-uitstoot (WLTP): 121 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: tenaamstelling op locatie: vrijwaren inruil auto; technische inspectie auto; van binnen en buiten gereinigd.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Kia Motors Nederland Postbus 83 3620 AB Breukelen, NL 0346-753800 www.kia.nl info@kia-autolease.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- Metaallak (MET)
- mistlampen voor
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- spraakbediening
Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- cruise control adaptief en stuurhulp
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- Onderhoudshistorie
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Deze Kia Ceed staat garant voor vele veilige en comfortabele kilometers. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 16 inch lichtmetalen velgen, adaptieve verlichting en in delen neerklapbare achterbank.
Bij het inparkeren laat de achteruitrijcamera precies zien hoeveel meter... decimeter... centimeter ruimte er nog is! Onderweg geniet u van de kwaliteit van het audiosysteem met DAB-ontvangst. De bediening is gemakkelijk via knoppen op het stuur of via spraak. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige electronic climate control. U bent in deze Kia ook voorzien van lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en lederen versnellingspook.
De geavanceerde technologie in deze Kia is in staat om onderweg het verkeer om u heen te monitoren en er op te reageren. Zo hebt u als het ware een automatische co-piloot aan boord. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Op een kop-staartbotsing zit niemand te wachten. Daarom is de forward collision warning onderweg constant alert en berekent via een sensor de veilige afstand tot voorliggers. Vermoeidsheidsherkenning herkent tekenen van vermoeidheid bij de bestuurder. Het systeem voorkomt dat er ongelukken gebeuren doordat de bestuurder in slaap valt. Ook helpen het hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Neem contact op voor een afspraak en laat een proefrit het bewijs leveren!
Wilt u deze occasion in het echt bekijken?
Stuur ons dan een WhatsApp-bericht op 0341 799 554 om direct een afspraak te plannen. Zo weet u zeker dat de auto nog beschikbaar is.
Bij Seldenrijk vinden we het belangrijk dat u zo lang mogelijk zorgeloos kunt rijden in uw nieuwe occasion. Daarom voldoen al onze auto’s aan strenge kwaliteitseisen. Onze ervaren innamespecialisten controleren bovendien iedere auto op minimaal 40 vitale punten.
Goed om te weten:
Onze garantiepakketten worden aangeboden door onze partner Autotrust. Seldenrijk zit daar nooit tussen: Autotrust verzorgt de garantie volledig en handelt eventuele claims rechtstreeks af. Is er sprake van een gedekt defect, dan betaalt Autotrust direct aan de garage bij u in de buurt.
Kijk op www.seldenrijk.nl/garanties voor meer informatie en de prijzen.
Wij hopen u snel te mogen verwelkomen bij Seldenrijk. De koffie staat klaar en onze verkoopadviseurs vertellen u graag meer over deze auto én onze uitgebreide voorraad occasions. Kom langs en ontdek waarom zoveel tevreden klanten kiezen voor Seldenrijk.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo actueel mogelijk weer te geven.
Fouten zijn echter niet uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Kia Cee'd verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























