
Kia Cee'd - Ceed 1.5 T-GDi 160pk DynamicPlusLine {uitgelichte-opties}
Algemeen
| Prijs | € 17.445 |
| Prijs excl. BTW | € 14.657 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 67.082 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 21 mei 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | L-228-FX |
| Datum deel 1 | 21-05-2021 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,40 sec |
| Motorvermogen | 117 kW (159 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1482 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1230 kg |
| Trekgewicht max | 1410 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2021
Referentienummer: 2718278
Prestaties
Topsnelheid: 210 km/u
Maten
Afmetingen (LxBxH): 431 x 180 x 144 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 126 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Comfort afleverpakket personenwagens 12 maanden (€ 995):
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
- Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Overige informatie
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 21-05-2021
= Aanvullende opties en accessoires =
-
- 3,5'' supervision cluster
- 6 airbags (voor-, zij- en gordijn airbags)
- 10,25'' full map navigatiesysteem met TomTom Live Services en UVO Connect
- 12 Volt aansluiting in bagageruimte
- 12 Volt aansluiting voor
- 16'' lichtmetalen velgen
- ABS, ESC, HAC, TPMS
- Actieve rijbaan assistentie (LKAS)
- Autonome noodremassistentie (AEB)
- Bluetooth connectiviteit
- Bluetooth met spraakherkenning
- Bumpers afgewerkt met inserts in hoogglans zwart
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chromen raamomlijsting
- DAB+
- Elektrisch bedienbare handrem
- Elektrisch bedienbare ramen voor en achter
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels met geïntegreerde LED richtingaanwijzers
- Grille in hoogglans zwart
- Grootlichtassistent
- In hoogte en diepte verstelbare stuurkolom
- In hoogte verstelbare bestuurderstoel
- ISOFIX bevestigingspunten
- LED-achterlichten met dagrijverlichting achter
- LED-dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel en pookknop
- Lendensteun verstelbaar beide voorstoelen
- Lichtsensor
- Middenconsole afgewerkt in hoogglans zwart
- Mistlampen vóór
- Parkeersensoren achter
- Ruimtebesparend reservewiel
- Satijnchromen afwerking stuurwiel en deurpaneel binnen
- Smart key met start/stop knop
- Snelheidsbordenherkenning (SLIF)
- Solid lak
- Speakers voor & achter
- Statische bochtverlichting
- Stoelbekleding in stof/leder combinatie
- Stoelverwarming voor
- Stuurwielbediening
- Stuurwielverwarming
- Tweeter speakers voor
- USB-snellader (5V)
- Veiligheidshamer
- Verlichte make-up spiegels
- Vermoeidheidsherkenning
- Verstelbare middenarmsteun voor
- Vloermatten
- Voetgangersherkenning
- Voorbereiding voor Apple Carplay en Android Auto
= Bijzonderheden =
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Kia Cee'd verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























