
Kia e-Niro - DynamicLine 64 kWh | SOH 100% | Apple cp/Android auto
Algemeen
| Prijs | € 21.800 |
| Prijs excl. BTW | € 18.017 excl. BTW |
| Bouwjaar | April 2021 |
| Kilometerstand | 128.513 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 30 april 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | L-051-BZ |
| Datum deel 1 | 30-04-2021 |
| Topsnelheid | 167 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,80 sec |
| Motorvermogen | 150 kW (204 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Licht wit |
| Gewicht | 1712 kg |
| Trekgewicht max | 300 kg |
| Trekgewicht onger. | 300 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | januari 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2019
Technische informatie
Koppel: 395 Nm
Aandrijving
Actieradius: 455 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,8 s
Topsnelheid: 167 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.230 kg
Afmetingen (LxBxH): 438 x 181 x 157 cm
Wielbasis: 270 cm
Accu
Aanwezige accu: gekocht
Accu: 64 kWh, Conditie: 100%, Type lithium-ion
Accu laden: Type 2, 3-fasen, 11 kW, 54 km actieradius per uur, compleet vol in 8 uur en 53 minuten
Accu snelladen: Combined Charging System, 100 kW, 464 km actieradius per uur, compleet vol in 30 minuten
Interieur
Interieur: Antraciet, Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 15,9 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 0 g/km
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 214 - € 234 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Honda Wesselink Emst B.V. Hoofdweg 22 8166AE EMST, NL 0578661439 http://www.honda-wesselink.nl emst@honda-wesselink.nl
Overige informatie
Laadtijd normaal stopcontact: 17:46
Laadtijd aan krachtstroom aansluiting 3 fase: 02:54
Bruikbare accucapaciteit: 60.8 kWh
Ingeschatte actieradius: 390 km
Ingeschat verbruik: 18.09 kWh/100km
Actieradius praktijk zomer: 338 km
Actieradius praktijk winter: 291 km
Verbruik praktijk zomer: 17.8 kWh/100km
Verbruik praktijk winter: 21.33 kWh/100km
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 17"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Rijstrooksensor met correctie
- warmtepomp
- Bluetooth
- Dab
- Oplaadmogelijkheid
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
U bent van harte welkom bij onze vestigingen in Apeldoorn, Deventer en Emst. Autobedrijf Wesselink, kwaliteit gegarandeerd !
Autobedrijf Wesselink B.V. stelt het op prijs dat u geïnteresseerd bent in onze producten en diensten en een bezoek brengt aan één van onze sites. Hoewel de informatie op deze site permanent zo accuraat en actueel mogelijk wordt weergegeven, zijn wijzigingen in modellen, uitvoeringen, prijzen, technische specificaties, afbeeldingen, of andere informatie op deze site te allen tijde voorbehouden. Het is onmogelijk om transmissiefouten volledig uit te sluiten of daarvoor aansprakelijkheid te aanvaarden. Aan de inhoud van deze site kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Kia e-Niro verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























