
Kia e-Niro - DynamicPlusLine 64 kWh Soh 99% Dealeronderhouden Achteruitrijcamera/Apple carplay/Adaptiev
Algemeen
| Prijs | € 19.950 |
| Prijs excl. BTW | € 16.488 excl. BTW |
| Bouwjaar | April 2021 |
| Kilometerstand | 130.489 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | L-349-BH |
| Datum deel 1 | 15-04-2021 |
| Topsnelheid | 167 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,80 sec |
| Motorvermogen | 150 kW (204 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Donker zwart metallic |
| Gewicht | 1712 kg |
| Trekgewicht max | 300 kg |
| Trekgewicht onger. | 300 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Christiaan Huygensweg 28-30
3225LD Hellevoetsluis
0181312366
www.troostautos.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2020 - mrt. 2022
Technische informatie
Koppel: 395 Nm
Aandrijving
Actieradius: 455 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,8 s
Topsnelheid: 167 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.230 kg
Afmetingen (LxBxH): 438 x 181 x 157 cm
Wielbasis: 270 cm
Accu
Accu: 64 kWh, Type lithium-ion
Accu laden: Type 2, 1-fase, 7.2 kW, 54 km actieradius per uur, compleet vol in 8 uur en 53 minuten
Accu snelladen: Combined Charging System, 100 kW, 464 km actieradius per uur, compleet vol in 30 minuten
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 15,9 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 0 g/km
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 214 - € 234 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf P. Troost & Zonen Christiaan Huygensweg 28-30 3225LD HELLEVOETSLUIS, NL 0181312366 http://www.troostautos.nl autohuis@autobedrijf-troost.nl
Overige informatie
Laadtijd normaal stopcontact: 17:46
Laadtijd aan krachtstroom aansluiting 3 fase: 02:54
Bruikbare accucapaciteit: 60.8 kWh
Ingeschatte actieradius: 390 km
Ingeschat verbruik: 18.09 kWh/100km
Actieradius praktijk zomer: 338 km
Actieradius praktijk winter: 291 km
Verbruik praktijk zomer: 17.8 kWh/100km
Verbruik praktijk winter: 21.33 kWh/100km
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Extra getint glas achter
- kunstlederen/stof bekleding
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
Autobedrijf P. Troost & Zonen – Al meer dan 50 jaar een vertrouwd adres in de regio Rijnmond
Autobedrijf P. Troost & Zonen is een echt familiebedrijf met meer dan een halve eeuw ervaring in mobiliteit. Vanuit meerdere vestigingen in de regio Rijnmond bieden wij een ruime en gevarieerde voorraad van circa 400 betrouwbare occasions. Al onze voertuigen worden geleverd met Nationale Autopas én BOVAG-garantie, zodat u verzekerd bent van kwaliteit en transparantie.
Wij zijn méér dan alleen een autobedrijf. Ook voor financiering van uw nieuwe auto bent u bij ons aan het juiste adres. Daarnaast nemen wij graag uw huidige voertuig in – of het nu gaat om een motorfiets, boot, scooter, klassieker, caravan of camper – inruil is bij ons vrijwel altijd mogelijk.
Autobedrijf P. Troost & Zonen is tevens aangesloten bij Vakgarage op diverse locaties, wat garant staat voor vakmanschap, service en betrouwbaarheid. Onze occasions zijn allemaal online te bekijken via www.troostautos.nl – neem een kijkje en ontdek ons actuele aanbod.
Betrouwbaar, klantgericht en betrokken – dat is waar Autobedrijf P. Troost & Zonen al meer dan 50 jaar voor staat.
Hoeveel kost een Kia e-Niro verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























