
Kia EV4 - GT-PlusLine 81.4 kWh I Panoramadak I All-season banden
Algemeen
| Prijs | € 47.945 |
| Prijs excl. BTW | € 39.703 excl. BTW |
| Bouwjaar | Oktober 2025 |
| Kilometerstand | 14.000 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 02 oktober 2029 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | JHB-96-V |
| Datum deel 1 | 02-10-2025 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,80 sec |
| Motorvermogen | 150 kW (204 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Wolf Grey (grijs metallic) |
| Gewicht | 1810 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juli 2025 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2025
Referentienummer: 2105800873
Productienummer: 2105800873
Technische informatie
Koppel: 283 Nm
Geschikt voor snelladen: nee
Acceleratie (0-100): 7,8 s
Topsnelheid: 170 km/u
GVW: 2.355 kg
Wielbasis: 3 cm
Interieur
Interieurkleur: zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 233 - € 255 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 695): Afleverpakket Premium:
AFLEVERPAKKETTEN.
Hansen is transparant, ook als het om verkoopprijzen gaat. De getoonde prijs betreft dan ook een verkoopprijs inclusief ons 'Standaard' afleverpakket. Dit afleverpakket bevat de volgende zaken:
- 12 Maanden BOVAG garantie
- 12 Maanden pechhulp Europa
- Tenaamstelling en vrijwaring
- Kwaliteitscheck
- Hansen Goud-poetsbehandeling
Je kunt ook kiezen voor maximale zekerheid. Hiervoor hebben wij afleverpakket 'Premium'. De prijs van dit afleverpakket bedraagt €695,-. Afleverpakket 'Premium' bestaat uit de volgende zaken:
- Halve tank brandstof
- Bandenprofiel minimaal 3mm
- Airco servicebeurt
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Gratis vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamheden
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1910 kg
Interieur: Antraciet
Verwachtte leveringsdatum: 21-02-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 30-09-2025
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels in afwijkende kleur
- Dakspoiler
- Glans exterieur delen
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Audio installatie premium
- Bluetooth
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- Draadloze telefoonlader
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Hemelbekleding donker
- Kunstlederen bekleding
- Kunstlederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Sfeerverlichting
- Sportief interieur
- Stoel ventilatie voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Uitrusting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Achteruitrij assistent
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonome parkeerfunctie
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar|buitensp.elektr.verstel-verwarmb.+inklapbaar
- Centrale airbag voor
- Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Dimlichten automatisch
- Dodehoekdetectie met correctie
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Extra getint glas
- File assistent
- Gelaagde zijruit(en)
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Matrix LED koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Uitstap waarschuwing
- Vehicle-to-load
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Vervolgbotsing preventie
- Voorstoelen verwarmd
- Warmtewerende voorruit
- Zelfstandige rijstrookwissel
- Zij airbag(s) achter
- Zij airbag(s) voor
Overige
- Autonomous Emergency Braking
- Gelaagde voorruit
- Smartphone entry
- Vehicle-to-grid
- Vehicle-to-load
Hoeveel kost een Kia EV4 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































